banner39

CHP'li Baytok: Artık Türkiye'nin de bir delisi var

CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, Tuncay Güney hakkında, "Artık Türkiye'nin de bir delisi var" nitelemesinde bulundu.

Arşiv 15.01.2009, 21:26 15.01.2009, 21:26
CHP'li Baytok: Artık Türkiye'nin de bir delisi var

CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, Ergenekon soruşturmasına ilişkin açıklamalarıyla gündeme gelen Tuncay Güney hakkında, "Artık Türkiye'nin de bir delisi var" nitelemesinde bulundu.

Baytok, yaptığı yazılı açıklamada, dün akşam TRT'de yayınlanan programa Tuncay Güney'in konuk edilmesini eleştirdi.

"Her mahallenin bir delisi olur" veya "Her köyün bir delisi olur" denildiğini ifade eden Baytok, özetle şunları kaydetti:

"Ancak, ilk kez görüyoruz ki artık Türkiye'nin de bir delisi var. Dün akşamki TRT program için söylenecek tek söz, rezil, kepaze bir program olduğu ve devlet televizyonundan utanç verici bir manzaranın Türk halkına izletilmiş olduğudur. TRT, bu deli saçmalamalarına yer vererek, koskoca devleti de bu saçmalıklara alet etmiştir.

Devlet televizyonundan, CHP Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal'a ve CHP'ye en ağır suçlamalar yapılabilmiştir. Buna neden olan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'i şiddetle kınıyorum."

Kaynak : AA

Yorumlar (1)
erdem 14 yıl önce
iste bizim türkiyemiz dogru konusani dokuz köyden kovarlarmis.Kendilerini dogru söze karsi savunamadiklari icin adami deli ettiler. Eger o deli olsaydi simdiye siz onu tmaraneye atirirdiniz ama deli olmadigi icin dogrulari konustugu icin adami deli diye halki avutmaya calisiyorsunuz.Böyle bir durumda dogru söylüyor diyecek degilsiniz tabiki aksini inkar edeceksiniz ve sizde aksini bu sekilde inkar ediyorsunuz
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?