banner39

CHP'li Sav'dan Peygamberimize alaycı üslup

Önder Sav, peygamberimize alaycı bir üslupla saygısızlıkta bulundu.

Arşiv 17.05.2008, 17:06 18.05.2008, 13:01
CHP'li Sav'dan Peygamberimize alaycı üslup


CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağ kolu olarak bilinen ve son kongre ile parti içindeki konumunu daha da güçlendiren CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Hac ve Peygamber Efendimiz (S.A.V) ile ilgili sözleri şaşkınlığa neden oldu.

Bir program için Ankara'nın Elmadağ ilçesine giden Önder Sav, İlçe belediye başkanını ziyaretinde yanlarına gelen CHP'li bir vatandaş Mustafa Ünal'ın hacca gitme arzusu ile de dalga geçti.

Yanına yaklaşarak, Hacca niyetlendiğini söyleyen Mustafa Ünal'a çok alaycı bir üslupla 'boşver Araplara para kaptırma' diyen Sav, bu üslubunu ilerleyen dakikalarda daha da saygısız bir boyuta taşıdı.

Yaşının 80'e geldiğini, bir ayağının çukurda olduğunu onun için hacca gitme niyetinde olduğunu Sav'a anlatmaya çalışan CHP'li Mustafa Ünal, Önder Sav'dan hiç beklemediği bir cevap aldı.Sav çok alaycı bir ifade ile "Bakarsın Muhammed seni bırakmaz. Sen yine şey yapma" sözleriyle hac niyetiyle dalga geçen Sav'ın sözleri karşısında şaşkına dönen CHP'li Mustafa Ünal alaycı üsluba dayanamayarak oradan ayrıldı

Kaynak: Zaman Gazetesi

banner53
Yorumlar (8)
Ayşenur Acar 13 yıl önce
hala saf,dini sömürmeyen,siyasete alet etmeyen chp yalanına kananlara ibret olsun.. iç yüzleri böyle işte bunların..
meçhul 13 yıl önce
ne dediğini bilmez böyle kişiler ancak bu kadar seviyesiz olur merak etmeyin yakin zamanda tokat yiyecektir
FURKAN BURAK 13 yıl önce
Allah belanizi vericek sizin.böyle saf insanlarin sirtindan hem gecinin isinize gelmedigi yerlerde dalga gecin,muhammed(sav)hayatinda böyle sizin gibi zalimlik yok.Cünkü onun davasi kendi menfaati diildi,bu zamanda yasasaydi yinede sizin imaniniz icin sizin geleceyiniz icin gece boyu uyumadan gözyasi döküp dua ederdi..Allahin tokadi büyük ahirette bulusmak ümidiyle.muhammed(sav)kurban olun..
m.nasrullah 13 yıl önce
Kur’an bedevileri “A’rab” olarak anar. Mesela, “Küfürde en şiddetli olanların bedeviler olduğunu” söyler. Bedevilerin “İman ettik” dediklerini, “fakat gerçekte henüz tam iman etmediklerini, zira imanın boğazlarından geçmediğini”, doğrusunu söyleyip “teslim olduk” demeleri gerektiğini söyler.

Bedevilik bir bölgede yaşayan belli bir sosyal gurubun üyelerine özgü bir tasavvur ve davranış modeli değildir. Bedevilik, dünyanın her tarafında örnekleri görülen bir tasavvur ve davranış modelidir. Bizde buna “köylülük” karşılığı verilebilir. Bedevilik ve köylülük, kişinin yaşadığı yerle bire bir alakalı değildir. Kişinin, algı tarzı, akıl yürütme biçimi ve bunlara uygun davranış stiliyle alakalıdır. Çölün ortasında yetişmiş nice medeniler olduğu gibi, metropollerin göbeğinde büyümüş nice bedeviler vardır.bu onlardan biridir.
alaaddin daşkın 13 yıl önce
içinde bulunduğu partinin imajını yansıtıyor.onların dedeleri çocuğuna hu hu diye ninni çeken anneleri cezalandırmış.bunlardan bu beklenir.
ali erbaş 13 yıl önce
bu ve benzeri insanların sonuna bakacaksın bunlar ölmeden evvel dünyada öldükden sorada uhrada perişan olacaklar inşa ALLAH.
buğz eden biri sadece 13 yıl önce
yazıklar olsun bizeki böyle edepsizlere biz cevap veremiyoruz gene her zanmanki gibi buğuz ediyoruz neyazıkki
muzaffer 13 yıl önce
Çoğu yerlerde hakaret olarak Hz. Muhammed yazmak yerine. sadece Muhammed yazılmaktadır. Bunun en bariz örneklerinden birisi de Vikipedya'nın Türkçe bölümünde bazı kişiler ısrarla Muhammed yazmaktadır. Bilinçli bir eylem. Zaten müslümanlara olan nefretleri böyle paylançolar sayesinde ortaya çıkıyor. Bir acayip adam,Kaşlarını Atatürke benzemek için yukarıya kaldırmış, amacına ulaştım dikkatleri üzerine çektim dercesine kameraların karşısında sırıtıyor. İşin ilginci birde CHP'liler sarılıp öpüyorlar dedikleri laflardan sonra, demek ki hepsi bu görüşü destekliyorlar.
29
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?