banner39

CHP'liden İktidar vekiline iltifat

CHP Kırşehir eski Milletvekili Mustafa Aksoy, Kırşehir için yıllarca çalıştığını, ancak AK Parti'li Milletvekili Mikail Arslan'ın Kırşehir'e hizmet noktasında kendisinden daha çok çalıştığını söyledi.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
CHP'liden İktidar vekiline iltifat

1969-1977 yıllarının CHP'li Kırşehir Milletvekili Mustafa Aksoy, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ben kendimi çalışkan bilirdim ve benden daha çok çalışana kızardım. Ama riyasız ve dürüstçe çalışan bir vekil olan Mikail Arslan'ı görünce kendimle ilgili tüm fikirlerim değişti" dedi.

Milletvekili Arslan'ın çalışmaları yakından takip ettiğini vurgulayan Aksoy, "Benim ömrüm Kırşehir'e ve Kırşehirli'ye hizmetle geçti. Çalışkanlığıma ve yaptığım hizmetlere asla toz kondurmam. Ama şu bir gerçek ki; Kırşehir'in benden de çalışkan bir milletvekili var şimdi ve onun çalışkanlığını görünce Kırşehir adına çok seviniyorum.

Gerçekten Mikail Arslan yalansız, reklamsız ve en önemlisi riyasız çalışıyor. Meclis'te bir dakika boş durduğunu görmüyorum. Sürekli olarak Kırşehir'e yatırım noktasında bürokratları ve bakanları sıkıştırıyor. Kırşehir halkı kıymetini bilmeli ve Mustafa Aksoy olarak bu kardeşimizin her zaman yanında olacağım. Çünkü, Kırşehir gerçekten çalışan bir evladına kavuştu" diye konuştu.

Çiçekdağı'nda yılların ihmallerine Milletvekili Arslan'ın sahip çıktığını vurgulayan Aksoy, "Çiçekdağı İlçemiz'de bulunan 100. Yıl Atatürk Ormanı'na bugüne kadar kimse sahip çıkmadı ve bu mekan unutulmaya yüz tuttu. Ama Mikail Arslan'ın bu ormanın bakım ve su hattının döşenmesi için Çevre İl Müdürlüğü'ne ve oradan da Kırşehir İl Özel İdaresi'ne 44 milyar lira aktarması, yılların ihmali sonucu yok olmaya yüz tutan bu ormanın kurtulmasına neden oldu.

Valimiz Lütfullah Bilgin ile Çiçekdağı Kaymakamı ve Belediye Başkanımız'ın da bu konuda büyük gayretleri oldu.

Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yine bu vekilimizin gayreti ile Atatürk Ormanı'nın çıkışında bulunan karayolu (Alimpınar Virajı) üzerindeki virajlara tırmanma şeritleri ve kıyı güvenlik korkulukları yaptırıldı.

Bu yol devlet yolu olmaktan çıkarılmıştı. Ama milletvekili Mikail Arslan'ın Sayın Zeki Ergezen ile görüşmesiyle tekrar devlet yolu haline geldi. Bu çalışmalarından dolayı da Mikail Arslan'a

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?