banner39

Çiçek: Kovboy filmlerinde hep iyiler kazanıyor

Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, "İmkan olursa pazar günleri kovboy filmlerini seyretmeye bayılıyorum. Çünkü iyiler hep kazanıyor" dedi.

Arşiv 14.02.2008, 17:53 14.02.2008, 17:53
Çiçek: Kovboy filmlerinde hep iyiler kazanıyor


Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, medya ve siyaset ilişkilerinin kişi hak ve özgürlükleri çerçevesinde yürütülmesi gerektiğini kaydetti.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu (RTGD) Üyeleri'ni kabul etti. Kabulde, "Kişi hak ve özgürlüklerinin bittiği noktada karşınızdaki insanın hak ve özgürlükleri başlar, ya da bunun tam tersi. İşte bu nedenle medya ve siyaset ilişkileri mutlaka bu çerçeve içerisinde yürütülmelidir" diyen Bakan Çiçek, RTGD Yönetim Kurulundan dernek çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle televizyon seyretmeye pek fırsat bulamadığını belirten Bakan Cemil Çiçek, "İmkan olursa pazar günleri yayınlanan kovboy filmlerini seyretmeye bayılıyorum. Çünkü bu filmlerde iyiler hep kazanıyor, kötüler hep kaybediyor" dedi.

YILIN 350 GÜNÜ EVE ÇİÇEK GÖTÜRÜYORUM, YANİ KENDİMİ

Sohbetin sonunda 14 Şubat Sevgililer Günü'yle ilgili olarak RTGD Üyelerinin "Eşinize ne hediye aldınız?" şeklindeki sorusuna Bakan Çiçek, "Özel bir hediye" karşılığını verdi.

"Peki Çiçek gönderdiniz mi?" şeklindeki soruya ise "Ben yılın 350 günü eve canlı çiçek götürüyorum. Yani kendimi, Cemil Çiçek'i" dedi. "Yıl 365 gün değil mi" sorusuna ise Bakan Çiçek "15 gün yurt dışı gezilerim var, onu saymıyorum" cevabını verdi.

Kaynak: AA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?