Cihaner, Yargıtay'daki davasına VIP'ten gitti

Tutuklu Başsavcı Cihaner, Yargıtay'daki duruşmasına katılmak üzere havaalanında VIP'ten gitti.

Cihaner, Yargıtay'daki davasına VIP'ten gitti


Dünya Bülteni / Haber Merkezi

 
Tutuklu Erzincan Başsavcı İlhan Cihaner, yarın Ankara'daki duruşmasına katılmak üzere bugün Erzurum Havalimanı'nda VIP'ten kelepçesiz uğurlanarak gitti.

Erzincan'daki silahlı terör örgütü davasının tutuklu sanıklarından Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner yarın Ankara Yargıtay'da göreviyle ilgili yargılandığı davaya katılacak. Bugün akşam saatlerinde Erzurum Havalimanı'nın VIP bölümüne sivil bir araçla gelen tutuklu sanık İlhan Cihaner'in ellerinin kelepçesiz olduğu görüldü.

Polis, basın mensuplarının Cihaner'den görüntü almasına izin vermedi. Bir süre VIP'te bekleyen tutuklu Cihaner, Anadolu Jet'e ait 21.05 sefer sayılı Ankara uçağına tüm yolcular alındıktan sonra bir minibüsle getirildi.

Başsavcı Cihaner uçağa binerken Cihan Haber Ajansı tarafından görüntülendi. Tutuklu Sanık Cihaner'in ellerinin kelepçesiz olması dikkat çekti.

Alınan bilgilere göre Başsavcı Cihaner, Adalet Bakanlığı'nın onayı ile uçak masraflarını kendisinin karşıladığı iddia edildi.
 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2010, 21:47
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman
Süleyman - 11 yıl Önce

elleri kelepçesiz olması(sanki kaçacak kelepçeli olunca zil takıp oynayacakmısınız), uçak masrafları vs. bunlar halen sanık olan ve suçu ispat olmayan bir kişi için yapılan haberden ziyade onu kamuoyunda rencide etmek için ve ettirmek için yapılmış haber... Lütfen tarafsız basın olarak bir haberci kimliği şahsiyeti onuru ve dürüstüğü ile yorumsuz net haberler veriniz. sizi kınıyorum. Dürüst olduğunuzu belgelemek içinde bu yorumu ve bu yoruma benzer yorumları lütfen yayınlayınız.

banner39