Çin'de hayvanat parkında vahşet / FOTO

Çin'de bir hayvanat parkında, kaplanların önüne ineği canlı olarak atıp parçalanışını turistlere izlettiler.

Çin'de hayvanat parkında vahşet / FOTO


Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Önceki yıllarda aslanların önüne canlı hayvan atıp seyreden görüntüler ile dünyanın gündemine gelen Çin'de benzer görüntüler devam ediyor. Ülkedeki bir vahşi doğa parkını otobüslerle gezen turistler şoke edici bir görüntüyle karşılaştı.

Turist taşıyan otobüsler Harbin'deki sibirya Kaplanı Parkı'ndan geçtiği sırada otobüslerden birinde bulunan amatör fotoğrafçı Chris Geddes korkunç sahneyi fotoğraflamakla meşguldü.

inek-kaplanlar.jpg

Geddes olayı şöyle anlattı:

"Bu parkın şöhretini duydum ve otobüse atladım. Kafesli bölümlerde kısa bir yürüyüşün ardından altı otobüse doluştuk ve parkın vahşi ve kafessiz bölümünde rehberli geziye başladık. Yol boyunca aslanlar ve kaplanlar ağaçların gölgesi altında uyukluyordu. 20 dakika sonra otobüsler açık bir alan etrafında daire oluşturacak şekilde durdu. Daha sonra görevliler kaplanlara et atmaya başladı."

inek-kaplanlar.20100206030637.jpg

"Sonra üç canlı tavuk ve bir sülün bıraktılar. Otobüstekiler eğleniyor ve fotoğraf çekiyordu. Daha sonra olan ise korkunçtu. Büyük bir damperli kamyon alana geldi. Kamyonun arka tarafı kalktı ve canlı bir inek yere atıldı. Bitkin görünüyordu. Kaplanlar yaklaşırken ayağa kalktı ama birkaç saniyede tekrar yerdeydi. Gözlerime inanamadım."

inek-kaplanlar.20100206030722.jpg

Ortopedi cerrahı olan Chris, arkadaşıyla parktan ayrılırken, kaplanlara canlı olarak atılacak hayvanlar için bir 'menü' olduğunu öğrenmiş. Tavuklar 6 dolara, canlı inek ise 200 dolara canlı olarak kaplanların ve aslanların önüne atılıyor!

inek-kaplanlar.20100206030821.jpg

inek-kaplanlar.20100206030907.jpg

inek-kaplanlar.20100206030935.jpg

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2010, 13:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali ördek
Ali ördek - 9 yıl Önce

bunu yapanlar inekten öte hayvandır onun için para verip syredenler inekten öte inekler yani o insanlar

serpil yıldız
serpil yıldız - 9 yıl Önce

ben şaşırmadım çini hep vahşi tanıdık kedi köpek insan yiyen vanpir onlar onlarda duygu ve insanlık olmaz.nasıl bütün dünya onlarla iletişim kurabiliyor onları dışlamak lazım çünkü onlar yamyamdır igreniyorum onlardan onlara bakınca kedi köpek yiyişleri aklıma geliyor midem bulanıyor

serpil yıldız
serpil yıldız - 9 yıl Önce

yamyam onlar kabus onlar

kadriye usta
kadriye usta - 9 yıl Önce

ALLAH KURAN*I KERİMDE ,ONLAR *hayvandan da aşağıdırlar**buyuruyor .madem öyle ,salın tabiata bu nları,kendi görevlerini yapsınlar.insanlık *NEREYE GİDİYOR*. HİÇ ADİL DEĞİL .çok ÜZGÜNÜMMMM.

banner39

banner36

banner37

banner35