banner15

Çocuk yüzünden çıkan kavgada 5 kişi tutuklandı

Balıkesir'de, çocuk tartışması yüzünden iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 5 kişi tutuklandı.

Çocuk yüzünden çıkan kavgada 5 kişi tutuklandı

 
Edremit'te çocuk yüzünden çıkan silahlı kavgadan dolayı adliyeye sevk edilen 17 kişiden 5'şi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 
 
Balıkesir'in Edremit ilçesinde, çocuk tartışması yüzünden iki grup arasında çıkan silahlı kavgada gözaltına alınan 17 kişi adliyeye sevk edildi. Romanların oturduğu İbrahimce Mahallesi'nde geçtiğimiz cumartesi günü çocukların tartışması yüzünden büyükler arasında çıkan kavga, üç gün boyunca Muhtar Erol D. (49) ve yakınlarıyla pazarcı esnafı arasında taşlı, sopalı ve silahlı çatışmaya dönüşmüştü. Polisin, Balıkesir'den gelen Çevik Kuvvet ekipleriyle birlikte düzenlediği operasyon sonrasında, aralarında Erol D.'nin de bulunduğu 17 kişi gözaltına alınmıştı.

Olayda gözaltına alınan E.D, İ.K, F.K, H.D, H.D, B.D,M.D, İ.Z, R.G, D.T, M.T, E.G, M.M, C.B, E.B, S.Ö ve R.A, karakoldaki ifadelerinden sonra polisin güvenlik çemberi altında adliyeye götürüldü. Zanlıların ifadesi Edremit adliyesinde akşam saatlerine kadar devam etti. Hakim karşısına çıkarılan 17 zanlıdan M.D,H.D,E.D,H.D ve B.D isimli toplam 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilirken diğer zanlılar tutuksuz olarak yargılanmak üzere serbest kaldı.  

Kaynak: Ajanslar


 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2010, 22:54
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35