banner39

Denizli'de iki öğrenci intihar etti

Denizli'de biri kız iki lise öğrencisi, henüz belirlenemeyen bir sebepten ötürü intihar etti.

Arşiv 11.02.2010, 04:26 11.02.2010, 04:26
Denizli'de iki öğrenci intihar etti


Denizli'de biri kız iki öğrenci, aynı yerde doğalgaz borusuna bağladıkları iple intihar etti.

Edinilen bilgiye göre İstiklal mahallesindeki 7 katlı bir binanın en üst katında meydana gelen olayda Atatürk İlköğretim Okulu son sınıf öğrencisi Hasan Çelik (15) ile Yaşar Saniye Gemici Lisesi 1. sınıf öğrencisi Zeliha İdil (15) henüz belirlenemeyen bir sebeple intihar etti.

Zeliha İdil ile Hasan Çelik'in arkadaşlık edindiği, Çelik'in bir başkasını sevdiği ancak aşkına karşılık alamadığı, olaydan önce de sevdiği diğer kıza cep telefonundan sevgisini belirten mesaj attığı iddia edildi. Zeliha İdil'in babasının ise TEKEL işçisi olduğu ve Ankara'da eyleme katılan işçiler arasında olduğu öğrenildi. Olay yerine gelenler arasında bulunan TEKSİF Denizli Şube Başkanı Recep Oktay, "Böyle acılar yaşamak istemiyoruz. İnşallah bundan sonra olmaz. Hükümetin TEKEL işçilerinin halini görerek sıkıntılarını aşmasını istiyoruz." diye konuştu.

Cenazeler, cumhuriyet savcısının olay yerindeki incelemesinin ardından Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
Kaynak: CİHAN

Yorumlar (3)
Sarp 13 yıl önce
Baba eylemle ilgileneceğine kızıyla ilgilenseydi bu durumlar olmazdı. Elde etmek istediği para kızını yerine getirecek mi? Ebeveynler öncelikle yavrularınıza sahip çıkın. Çok üzücü bir olay. Gençlere Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.
sedaa 13 yıl önce
bu arada olay hiç ayrıntıya girmemişş daha çk şeyy varr erkegi ve kızı tanıomm
eylül ak 13 yıl önce
bu 2 genci tanıyorum çok yazık olmuş ikisinede allah anne ve babalarına sabır versin!!!
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?