banner39

Depremden önce atmosfer böyle görüntülendi-VİDEO-

Çin'deki depremden önce atmosferin görüntüsü düşündürücü.

Arşiv 19.05.2008, 11:47 19.05.2008, 14:26
Depremden önce atmosfer böyle görüntülendi-VİDEO-


12 Mayıs'ta Çin'in Sichuan eyaletinde meydana gelen depremden yaklaşık yarım saat önce, deprem merkezinden 450 km uzaktaki Tianshui'de cep telefonuyla çekilen görüntülerdeki renkli bulut formlarının neden oluştuğu bilinmiyor.

 

 

banner53
Yorumlar (3)
muzaffer 13 yıl önce
Bu iş bu olayla komplo teoriysiyle ortadan kalkmıştır. Özellikle olimpiyatlar öncesi böyle bir olayın olması araştırılmalıdır. Türkiyedeki de öyle özellikle sanayinin kalbi kocaelide çıkması.
bogota 13 yıl önce
Bu görüntü katmanlardaki oluşmuş yuksek gerilimden kaynaklanan elektromanyetik ışımanın görsel hale gelmesidir. Bu ışıma eğer kirlian fotograflama tekniği ile yapılsaydı çok daha yoğun görüntülenebilecekti. Depremin öncesinde oluşuyor 72 saat önceden başlıyor, gitikçe yoğunlaşıyor kırılma ile ortadan kısmen kalkıyor artçılarda da devam eder.
talip emin 13 yıl önce
alaskada kurulu anten sistemi-iyonosfer-mercekleme-yuksek enerjinin fay hatlarına odaklanması ve sonucunda suni deprem olusturulması teknolojisi mevcuttur. eski yugoslav gocmeni teslanin kesfi. Deprem bolgesi elektrik uretilen yuzlerce barajin kurulu oldugu bir yer. nukleer santrallar da var. yer stratejik. dunya kamu oyu alaskadaki neidugu belirsiz bu tesislerin kapatilmasi yonunde baski yapmazsa felaketler artarak devam eder.
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?