banner15

Disiplinsizlikten futbol takımından atıldı

Katil Ogün Samast'ın (17), Trabzon'un Pelitli Beldesi'nin futbol takımında futbol oynadığı, ancak disiplinsiz tavırları nedeniyle kadroya alınmadığı belitildi.

Disiplinsizlikten futbol takımından atıldı

Gazeteci Hrant Dink'in katil zanlısı olduğu bildirilen Ogün Samast'ın (17), Trabzon'un Pelitli Beldesi'nin futbol takımı olan ve 2. Amatör Küme'de mücadele eden Yenipelitlispor'da bir süre futbol oynadığı, ancak disiplinsiz tavırları nedeniyle kadroya alınmadığı öğrenildi.

Trabzon'un Düzköy İlçesi'nde 1990 yılında doğan, 1995 yılında yaşanan afet sonrası Trabzon merkeze bağlı Pelitli Beldesi'nde yaptırılan afet konutlarına taşınan ailesi ile birlikte oturan Ogün Samast'ın, bir süre Yenipelitlispor ile idmanlara çıktığı belirtildi.

Samast'ın, kulübün 2004-2005 futbol sezonu açılışına katıldığı, ancak disiplinsiz tavırları nedeniyle bir kere bile takımda forma giyemeden, takımdan uzaklaştırıldığı kaydedildi.

Öte yandan Samast'ın Pelitli'deki Ahmet Can Bali Lisesi'ndeki eğitimini yarıda bıraktığı ve işsiz olduğu öğrenildi. Ogün Samast'ın, zamanın büyük bir bölümünü internet kafelerde geçirdiği ve gittiği iki internet kafedeki bilgisayarların ise incelenmek üzere Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldüğü bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48