banner15

DİSK Başkanı'nı istifa ettirecek video

DİSK Genel Merkezi'nde 1 Mayıs'a ilişkin düzenlenen basın toplantısında Süleyman Çelebi meydan okudu ama görüntüler aksini ortaya koydu.

DİSK Başkanı'nı istifa ettirecek video


DİSK Genel Merkezi'nde 1 Mayıs'a ilişkin bugün düzenlenen basın toplantısında, Türk-İş, DİSK ve KESK adına hazırlanan ortak metni, DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ile KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul okudu.

Onuncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'den milletvekillerine kadar pek çok kişi ve örgütten ''geçmiş olsun'' mesajı aldıklarını da bildiren Çelebi, iktidar partisinin hiçbir mensubundan bu yaklaşımı görmediklerini dile getirdi.

Bazı camilerde, ''DİSK'ten taş atıldı polis onun için müdahale etti'' şeklinde anons yapıldığını belirterek, buna örnek olarak Antalya Müftüsü'nü gösteren Çelebi, kendisinin bunun üzerine ''böyle bir şey yapılmış olması halinde DİSK'ten istifa edeceğini söylediğini'' hatırlattı.

"DİSK'ten taş atılmadığını" iddia eden ve aksi takdirde istifa edeceğini söyleyen Başkanı Süleyman Çelebi, bakalım Sözünde duracak mı?

İşte çarpıcı görüntüler...

Kaynak: Samanyoluhaber

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2008, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
hamza
hamza - 11 yıl Önce

bunun gibi insanlar neye hizmet ediyorlar nasıl yürek var bunlarda ama.her yapılanın hesabı verileceyine inansalar insan gibi hareket ederlerdi.ama o inanç olmadığı için ne yapsalar bu dunyada kalacağını düşündükleri için kendi dünyalıklarını kazanmak için her şey mübahtır onlara.daha ne yapsınlar.inanmadıkları ahiret için mi çalışsınlar. zamanlarını boşu boşuna mı harcasınlar.söz vermişlermiş miş miş.

banner39

banner36

banner37

banner35