banner39

Doğalgaz zehirlenmesi: 3 ölü

İstanbul Gaziosmanpaşa'da meydana gelen doğalgaz zehirlenmesi sonucu 3 kişi öldü.

Arşiv 19.03.2010, 22:48 20.03.2010, 08:08
Doğalgaz zehirlenmesi: 3 ölü

 
Gaziosmanpaşa'da doğalgazdan zehirlenen aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti. Hürriyet Mahallesi 299 sokakta 3 katlı bir aparmanın birinci katında akşam saatlerinde meydana gelen olayda aynı aileden Özgür Karakaşoğlu, Tuncay Hasdemir ve Özgür Hasdemir hayatını kaybetti. Olay yerine gelen yakınları sinir krizleri geçirdi. 

Olay Tuncay Hasdemirler'in evinden sızan suyun komşusuna damlamasıyla ortaya çıktı.

SU SIZINCA ORTAYA ÇIKTI

Dikkatli komşu, su sızıntısını haber vermek için komşusunun kapısına gitti. Kapı zilini çalan komşu, cevap alamayınca polise haber verdi. Çilingir vasıtasıyla eve giren polis ekipleri yerde yatan cesetlerle karşılaştı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri 3 kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri evde ve çevrede incelemelerde bulundu. İGDAŞ ekipleri de olayın nasıl meydana geldiğini öğrenip, raporlamaya çalıştı. Özgür Karakaşoğlu'nun Hasdemirler ailesine misafir olarak geldiği öğrenildi.

Yakınlarının yaşamını yitirdiğini öğrenen Tuncay Hasdemirler'in akrabaları sinir krizleri geçirdi. Eşinin ve çocuğunun bir anda yaşama veda ettiğini anlayan ve ayakta zor duran Tuncay Hasdemirler'in eşini yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Bu arada Hasdemirler'in yakınları olay yerinde görevini yerine getiren basın mensuplarına saldırdı. Polisin araya girmesiyle olaylar büyümeden yatıştı. Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Kaynak: Ajanslar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?