banner39

Dualar Filistin ve Irak'a

Müslüman Alimler Heyeti (IMAH) Genel Sekreteri Şeyh Dr. Haris ed-Dari ile Filistin Devlet Başkanı İsmail Heniyye Arafat’ta görüşüp, karşılıklı hayır duaları etmişler.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
Dualar Filistin ve Irak'a

Müslüman Alimler Heyeti (IMAH) Genel Sekreteri Şeyh Dr. Haris ed-Dari mübarek hacc münasebetiyle bulunduğu Arafat’ta Filistin Devlet Başkanı İsmail Heniyye ile görüştü. Görüşmenin başında ed-Dari, Heniyye ve beraberindeki heyeti sıcak bir şekilde karşıladı.

Yapılan görüşmede Filistin ve Irak’taki meseleler ele alındı.Genel Sekreter, Cenab-ı Allah (cc)’tan Filistin halkına yardım etmesi ve zafer vermesi niyazında bulundu.

Öte yandan İsmail Heniyye, Genel Sekretere işgal altındaki Filistin’de varolan durum hakkında özet bilgiler verdi ve Allah (cc)’a Irak ile Filistin halkına yardım etmesi için dua etti.

Görüşmede Irak Müslüman Alimler Heyeti (IMAH) Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Dr. Abdusselam Kubeysi ile HEYET Resmi Sözcüsü Şeyh Dr. Muhammed Beşşar Feyzi ve hacc için mübarek topraklarda kendilerine eşlik eden diğer HEYET üyeleri de hazır bulundu.
 
Heyetnet

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?