banner15

Dünya Bülteni yenilenirken...

Yeni tasarımıyla yakında yayında olacak olan Dünya Bülteni, okuyucularının önerilerini bekliyor.

Dünya Bülteni yenilenirken...

Yeni tasarımıyla yakında yayında olacak olan Dünya Bülteni, okuyucularının hem içerik hem de yeni tasarımla ilgili önerilerini bekliyor.

Yeni bir tasarımla okuyucularının karşısına çıkmayı hedefleyen Dünya Bülteni, birçok alanda yeniliklere gidiyor. Daha çok tercüme ve yoruma ağırlık verecek olan sitemiz, Türkiye’nin tanınmış birçok simasını yazarları arasına katmaya hazırlanıyor.

 

Bundan böyle İngilizce ve Arapça tercümelerin yanı sıra İspanyolca, Malayca, Urduca, Farsça, Fransız ve Almanca dillerinden de tercümelere ağırlık verilecek olan sitemizde, Arap ve Batı basınından yaptığımız tercümelere İran ve İsrail basınını da eklemeyi hedefliyoruz.

 

Yazar katılımları ve farklı dillerdeki tercümelerin yanı sıra, Osmanlının son dönemi ve Cumhuriyetin ilk dönem münevver ve düşünürlerini tanıttığımız Zaman tüneli bölümü de bundan böyle daha çok güncellenecek.

 

Kısa bir süre içerisin de hem nitelik hem de içerik ve yüz olarak yenilenecek olan Dünya Bülteni, okuyucuların yeni yayın dönemi öncesi önerilerini beklemektedir. 

 

Okuyucusuyla da bütünleşmeyi hedefleyen Dünya Bülteni, yeni tasarımıyla okuyucularına çok yeni imkânlar sunmayı amaçlıyor. Ayrıca, Yeni tasarımla birlikte sitemize hızlı erişebilinecek ve kayıt yapmaksızın yorumlarınızla bizleri yönlendirebileceksiniz.

 

Öte yandan, yayın akışımızda bu hafta içinde yaşanacak bazı aksaklıklardan dolayı okuyucularımızdan şimdiden özür diliyoruz.

 

 

 

Not: Sitemizin info@dunyabulteni.net mailini uzun zamandır meydana gelen bir arızadan dolayı kullanamamaktayız. Bundan dolayı mail gönderip de cevap alamayan okuyucularımızdan özür diliyor ve şimdilik aşağıdaki maillerimize öneri ve tavsiyelerini göndermelerini rica ediyoruz:

 

dunyabulteni@gmail.com

dbulteni@yahoo.com

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48