banner39

'EBB Ödülleri' sahiplerini buluyor

Türk ekonomi medyasının "Oscar Ödülleri" olarak nitelendirilen Ekonomi Basını Başarı (EBB) Ödülleri bu yıl yedinci kez sahiplerini buluyor.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
'EBB Ödülleri' sahiplerini buluyor

Türk ekonomi basınındaki başarılı kişi ve kuruluşların teşvik edilmesi için EMD’nin işbirliğiyle MÜSİAD tarafından düzenlenen ödül töreninin yedincisi 10 Ocak 2007 (Çarşamba günü) Taksim,  Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

MÜSİAD tarafından düzenlenen ödül töreninde Jüri Üyeleri, EMD Başkanı Celal Toprak, Prof. Dr. Kerem Alkin, Prof. Dr. Hüner Şencan, Doç. Dr. İbrahim Öztürk, Dr. Rüştü Bozkurt, Jale Özgentürk, Oğuz Haksever ve Melikşah Utku gibi ekonomi medyasının yakından tanıdığı isimlerin görev aldığı yarışmada bu yıl 14 ayrı kategoride toplam 15 ödül sahibi "Yıldızlar Kürsüsü"ne çıkacak.

Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun’un yanısıra ekonomi bürokrasisinin en üst düzey temsilcilerinin katılacağı gecede, yaptıkları çalışmalarla 2006’ya damgasını vuran 10 gazeteci ve 5 kuruluşun ödüllendirileceğini söyleyen MÜSİAD İletişim Komisyonu Başkanı Nureddin Nebati, ekonomi basınımızın yıldızları için muhteşem bir gece hazırladıklarını vurguladı.

Medya, siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının seçkin simalarını biraraya getirecek yeni yılın ilk ödül törenine tüm ekonomi muhabiri, programcı, yazar ve ekonomi editörlerinin davetli olduğunu kaydeden Nebati, basın mensuplarını, ödül alan arkadaşlarının heyecanına ve coşkusuna ortak olmak amacıyla salonda hazır bulunmaya çağırdı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?