banner15

En iyi kent İstanbul

Wallpaper "Yılın En İyileri" ödüllerini açıkladı. İstanbul ’en iyi kent’, Emirgan’da bulunan Müzedechanga ‘en iyi yeni lokanta’ seçildi. İşte ödüle layık görülen en iyiler:

En iyi kent İstanbul

Hayat tarzı, moda, seyahat ve tasarım dergisi Wallpaper tarafından verilen “Yılın En İyileri” ödüllerini kazananlar bu hafta çıkan özel Şubat sayısında açıklandı. Tüm sayıyı ödüllere ayıran dergi, geçtiğimiz 12 aya ait 70’den fazla “en zeki, dinamik, işlevsel, ilham verici, hayatı zenginleştiren” ürün ve tasarımları değerlendirdi. Dergi her yıl “büyük ödül” için 10 kategori ve bu kategorilerde 5’er aday belirliyor ve büyük ödül kazananlar uluslararası bir jüri tarafından seçiliyor.

İSTANBUL’A 7 SAYFA

Dergi İstanbul’a ayırdığı 7 sayfalık özel bölümde en iyi şehir ödülü ile ilgili yapılan röportajlara da yer verdi. Decorum firmasının uluslararası tasarım markası Gaia&Gino’yu yaratan Gaye Çevikel, Autoban Tasarım’dan Seyhan Özdemir ve Sefer Çağlar, mücevher tasarımcısı Ela Cindoruk, Pozitif Prodüksiyon şirketi ortaklarından Cem Yegül ve Ahmet Uluğ, mobilya tasarımcısı Derin Sarıyer, model Ece Sükan ve Oya Eczacıbaşı ile yapılan söyleşilerde İstanbul’un modern yüzü ele alındı.

İşte en iyiler

En iyi yeni restoran
Müzedechanga (İstanbul)
Caneen (Londra)
Gilt (New York),

En iyi yeni otel
Duomo (Rimini)
Gramercy Park, (New York)
Home (Buenos Aires)

En iyi ev
Villa Lea (Çek Cumhuriyeti)
Casa Toto (Portekiz)
20x20 House (Şili)

En iyi şehir
İstanbul, Beijing, New York

En iyi hayata değer katan ürün
Geogle Eart
Eco loo cleaner
Tesla Roadster

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48