banner39

En Kapsamlı Bilişim Fuarı Bursa'da

Teknolojideki yenilikleri Batı Anadolu'ya taşıyan "Bursa Bilişim Fuarı", TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Arşiv 13.02.2008, 19:03 13.02.2008, 19:03
 En Kapsamlı Bilişim Fuarı Bursa'da

Bölgedeki yatırımcı ve kullanıcıların gereksinim duyduğu bilişim çözümlerini Bursa'da bir araya getiren "Bursa Bilişim Fuarı", bu yıl, dört ana bölümden oluşan yapısı ve zengin içeriğiyle 1 – 5 Mart tarihleri arasında geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Teknolojideki yenilikleri Batı Anadolu'ya taşıyan "Bursa Bilişim Fuarı", 1 - 5 Mart 2008 tarihleri arasında, TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Batı Anadolu'nun en büyük ve en kapsamlı "iş ve bilişim fuarını" oluşturmayı hedefleyen Bursa Bilişim, bilişim çözümlerinin kullanıcılara en yakın yerde ve en etkin şekilde paylaşılmasına fırsatı sunacaktır.

Küresel olarak büyüyen işletmelerimizin bilişim altyapılarını güçlendirmek için ihtiyaç duydukları bütün yazılım ve donanım ürünlerinin ilk defa ve bundan böyle "Bursa Bilişim" fuarında yer alması hedeflenmektedir.

"BÖLGE EKONOMİSİ BİLİŞİM FUARI İLE HAREKETLENECEK"

"Bursa Bilişim Fuarı" bu yıl "Kurumsal İş Çözümleri", "Tüketici Elektroniği", "Kurumsal Seminerler" ve "Tüketici Eğilimleri Seminerleri" olmak üzere dört ana bölümden oluşmaktadır. "Kurumsal İş Çözümleri" bölümünde, kamu ve özel sektörden üst düzey yöneticilerin yanı sıra, bilgi işlem, pazarlama, üretim, lojistik ve satış sorumlularının, işlerini geliştirmede kullanabilecekleri bilişim çözümleri tanıtılacaktır.

Teknolojideki en son ürün ve hizmetlerin tanıtılacağı "Tüketici Elektroniği" bölümünde ise, hem iş yaşamına hem de bireysel yaşama hitap eden, günlük hayatı zenginleştiren bilişim araçları yer alacaktır.

"Bursa Bilişim Fuarı" sergilenecek olan yeni ürün ve hizmetlerin yanı sıra "Kurumsal İş Çözümleri Seminerleri" ve "Bilişim Eğitimleri"yle zengin bir içeriğe sahip olacak. Fuar kapsamında, kurumsal rekabet gücünü artırmak üzere geliştirilen yazılım ve uygulamaların anlatılacağı bölümden tüm profesyoneller ücretsiz olarak yararlanabilecektir.

Ayrıca teknolojideki son kullanım alışkanlıklarının anlatılacağı "Tüketici Eğilimleri Seminerleri" ile tüketici dünyasına yönelik seminer ve eğitimlerle Bursa Bilişim Fuarı'nda yer alacaktır.

Batı Anadolu'daki sanayici ve iş adamlarının iş süreçlerini etkin kullanmalarına yardımcı olacak ürün ve çözümlerin ağırlık kazanacağı fuar, gerek yapısı, gerekse etkinliklerle zenginleşen içeriğiyle önemli bir sinerji yaratarak, bölge ekonomisini hareketlendirecektır.

Bursa Bilişim Fuarı: Teknolojideki yenilikleri Batı Anadolu'da bir araya getiren, Batı Anadolu'nun en büyük, en kapsamlı bilişim teknolojileri fuarı olmayı amaçlayan bir iş platformudur. Bursa Bilişim Fuarı Bursa'da TİFAŞ (Ticari İhtisas Fuarları A.Ş.) tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?