banner39

Erbakan'ın ev hapsi bugün başlıyor

Erbakan'ın 'kayıp trilyon' davasından aldığı ev hapsi cezası bu gece yarısı başlayacak.

Arşiv 25.05.2008, 14:27 26.05.2008, 09:19
Erbakan'ın ev hapsi bugün başlıyor

Eski başbakanlardan Prof. Necmettin Erbakan, kapatılan Refah Partisi hakkında açılan 'kayıp trilyon' davasından aldığı 2 yıl 4 aylık ev hapsi cezasını çekmek üzere bugün Altınoluk'a gidiyor.

Erbakan'ın ev hapsi cezası bu gece yarısı başlayacak. Erbakan önceki gün Altınoluk'a hareket etmeden önce son kez eşi Nermin Erbakan'ın Merkezefendi'deki aile kabrini ziyaret etti.

Erbakan özel infazı için Altınoluk'taki yazlığı seçti. Çünkü artık iki kişinin yardımıyla zar zor yürüyebilen Hoca için doktorlar, Altınoluk'a gitmesini önerdi. Yazlığı geniş bir arazi üzerinde ve bol oksijenli olması nedeniyle tercih edildi.

Erbakan'ın kızı ve damadı ile bakıcılarının kontrolünde bol bol yürüyüş yapması için yazlık ideal bulundu. Hocanın özel infazı 2 yıl 4 ay sonra bitecek.

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (1)
esma babaoğlu 13 yıl önce
sayın erbakan hocamızın herhangi bir suçu işlediğine katiyen inanmıyorum. kendisine verilen cezayı kınıyorum. ama elimden bir şey gelmediği için sadece ona Rabbimden yardım diliyorum. İnşaallah bir an önce bu saçmasapan cezayı kaldırırlar.
27
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?