banner39

Erdoğan'ın gözündeki şişlik geçmedi

Başbakan Erdoğan'ın dinlenmesini gerektiren rahatsızlığın hala geçmediği gözlendi.

Arşiv 21.05.2008, 15:09 21.05.2008, 15:09
Erdoğan'ın gözündeki şişlik geçmedi

Gözündeki bulaşıcı iltihap nedeniyle iki gündür evinde dinlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün mesaiye başladı. Başbakan Erdoğan, çalışmaya başladığı ilk gün kameralara güneş gözlüğü ile poz verdi.

Baş başa görüşmede gözlüğünü çıkaran Erdoğan'ın sağ gözündeki şişliğin geçmediği görüldü.

Sağ gözündeki rahatsızlık nedeniyle iki gündür evinde dinlenen Başbakan Erdoğan, çalışmaya başladı. Öğle saatlerinde Subayevleri'ndeki evinden çıkan Başbakan Erdoğan, Türkiye'ye çalışma ziyaretinde bulunan Azerbaycan Başbakanı Arthur Rasizade ile görüşmek üzere Başbakanlık Resmi Konutu'na geldi. Erdoğan, Rasizade'yi konutun kapısında karşıladı. Hastalığının ardından ilk kez görüntülenen Başbakan Erdoğan, kameralara güneş gözlüğü ile poz verdi.

Başbakan Erdoğan, daha sonra konuk Başbakan ile baş başa görüşmeye geçti. Daha önce TRT ve Anadolu Ajansı'nın da alındığı ikili görüşmeye bu kez sadece Başbakanlık Basın Merkezi kamerasının görüntü almasına izin verildi. Baş başa görüşmede güneş gözlüklerini çıkaran Erdoğan, konuttaki şöminenin önünde sol profilden görüntü verdi. Bir ara kameralara rahatsfeaız olan sağ gözü de yansırken, gözündeki şişliğin devam ettiği gözlendi. Erdoğan'ın bulaşıcı iltihabik durum teşhisi konulan sağ gözünde hafif morarma olduğu da dikkat çekti. Başbakan Erdoğan, ikili ilişkilerin ve bölgesel konuların masaya yatırıldığı baş başa görüşmenin ardından Azerbaycan Başbakanı Rasizade onuruna bir öğle yemeği verdi. Ancak yemekten görüntü almasına izin verilmedi.


Kaynak: Ajnaslar

banner53
Yorumlar (0)
26
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?