Esenler Belediyesi'nde yaz okulları

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulu kayıtları başlıyor.

Esenler Belediyesi'nde yaz okulları

 

Dünya Bülteni/Sıdıka Dağlı

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulu kayıtları başlıyor. Futbol, basketbol, voleybol, tekwando, güreş ve yüzme branşlarında eğitim veren ve 28 Haziran 2010 Pazartesi günü başlayacak olan Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtları, Esenler Belediyesi Kemer Spor Tesisleri’nde başlıyor.  07–14 yaş grubundaki çocukların başvurabildiği kayıtlar 18 Haziran 2010 Cuma günü sona eriyor.

İlçedeki 07-14  yaş arası çocukların sosyalleşmesi adına çeşitli spor etkinlikleri ile tanıştırılarak kaynaştırılması ve çocuklara sporu sevdirerek  sağlıklı hayat  için gerekliliğinin benimsetilmesi ve uygulanması amacıyla düzenlenen Esenler Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtlarında, adayların birer vesikalık fotoğrafı ile sağlık raporu isteniyor.

Yaz Spor Okulu eğitimleri, Esenler Belediyesi Kemer Spor Tesisleri’nde alanında uzman eğitimciler tarafından veriliyor. Eğitime katılacak çocuklar için ilçenin değişik noktalarından servisler kalkıyor.

28 Haziran 2010 Pazartesi günü başlayacak ve 6 Ağustos 2010 Cuma günü sona erecek eğitim boyunca öğrencilere; masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol, tekvando, yüzme, badminton, eğitsel kol, izcilik ve güreş olmak üzere 10 ayrı branşta bu sporlara ait teknik ve taktik bilgiler veriliyor.

Yaz okuluyla ilgili detaylı bilgiye 0212–628 00 54 numaralı telefondan ve www.esenler.bel.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2010, 16:38
banner53
YORUM EKLE

banner39