banner39

Evangelistlerin komik kehaneti

ABD'li yayıncı Pat Robertson, Allah'ın kendisini 2007'nin ikinci yarısında yıkıcı terör saldırıları ve kitle ölümler konusunda uyardığını iddia etti.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
Evangelistlerin komik kehaneti

Dini yayınlar yaptığı televizyon kanalındaki "The 700 Club" adlı programda konuşan Robertson, "Tanrı nükleer olduğunu söylemedi. Fakat öyle bir şey olduğuna inanıyorum. Kitle ölümler olacak. Belki de milyonlarca kişi ölecek. Büyük şehirler tahrip olacak" dedi.

İddia ettiği saldırıların nerelere olacağını söylemeyen ABD'li Evangelist Robertson, şöyle konuştu: "Bazı şiddetli terör saldırıları olacak. Kötü insanlar bu ülkeye gelecek. Bu bir ihtimal dahilinde. Sadece bir ihtimal değil, kesinlikle. Kaos hakim olacak. Tanrı, kötüyü engelleyeceğini söyledi. Ancak başlangıçta engellemeyecek. Bunların bir çoğu tersine döndürülebilir. Sadece çok çok dua etmeliyiz."

İsrail Başbakanı Ehud Olmert başta olmak üzere İsrail devletinin eylemlerinden endişeli olduğunu ileri süren Robertson, İsrail devletinin son uygulamalarının İsrail ulusu için bir zehir olduğunu belirtti.

Pat Robertson, İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron'un toprakları Filistinlilere terk ettiği için ilahi olarak cezalandırıldığını geçen sene iddia etmişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?