banner15

Fatih Kaymakamlığında yangın

Fatih Kaymakamlığı ve Emniyet Müdürlüğü'nün bulunduğu binada yangın çıktı.

Fatih Kaymakamlığında yangın

 

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

İstanbul Fatih Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün bulunduğu komplekste yangın çıktı. Çatıdaki izolasyon çalışmalarında kullanılan tüplerden birinin patlamasından kaynaklandığı ileri sürülen yangın bir saat süren çabalar sonucu kontrol altına alınabilindi   

Alınan bilgiye göre, Cağaloğlu'nda bulunan komplekste, saat 04.00 sıralarında bir patlama sesi duyuldu. Hemen ardından Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Valiliği ek hizmet binalarının bulunduğu yaklaşık 5 bin metrekare alana oturtulmuş binanın çatısında alevler yükselmeye başladı. Alevler kısa sürede bütün çatıyı sardı.

Yangına Fatih, Şişli, Beyoğlu, Bakırköy, Zeytinburnu itfaiye grupları ile Balat ve Eminönü müfrezesi müdahale etti. Yangın, itfaiye ekiplerinin dört koldan başlattığı söndürme çalışmaları sonrası kontrol altına alındı. Alınan bilgilere göre, yangında ölen ya da yaralanan olmadı. Görgü tanıkları, önce bir patlama sesi duyduklarını, ardından da alevlerin yükseldiğini gördüklerini söyledi. Ayrıca, çatıda izolasyon çalışması yapıldığı belirtildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2009, 07:43
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35