banner39

Gazeteci Kılıçlar da katledilenlerin arasında

İHH'nın insani yardım filosuna yönelik saldırıda hayatını kaybedenlerin listesine bir yeni isim daha eklendi: Cevdet Kılıçlar...

Arşiv 02.06.2010, 15:53 02.06.2010, 16:10
Gazeteci Kılıçlar da katledilenlerin arasında

İHH İnsani yardım vakfının filosunda bulunan Cevdet Kılıçlar'ın da gemideki katliam da haaytını kaybedenlerin arasında bulunduğu belirtildi.

Serbest bırakılan 124 arap esirin arasında bulunan El cezire muhabirinn verdiği bilgiye göre İHH personeli Cevdet Kılıçlar Mavi Marmara'ya yapılan ilk baskında hayatını kaybetti.

Cevdet Kılıçlar, Milli Gazete, Selam ve Vakit gazetelerinde çalışmıştı...
 

banner53
Yorumlar (9)
Kerim 11 yıl önce
Ne mutlu sana şehid oldun! Ebedi alemde Nebi'ye komşu oldun, Cevdet kardeşim. Makamını tebrik ediyorum. Ardında İslam ümmetine şerefli bir miras bırakarak Rabbine kavuştun.
Ş. Hüseyinoğlu 11 yıl önce
Cevdet abi, hakikaten ne güzel bir insandın. Güzel bir Müslüman, güleryüzlü bir dost, tam anlamıyla yiğit bir gazeteciydin. 28 Şubat günlerinde kimsenin cesaret edemediği konuların üzerine cesaretle gidişin, gerek isminle, gerekse çocuklarının adını biraraya getirerek oluşturduğun Erdem Gülhan imzasıyla yaptığın cesur haberler hiç unutulmaz. Selam gazetesinde ne güzel günlerimiz geçti. Gazeteciliği, haber yazmayı gerçek anlamda senden öğrenmiştim. Editörün ötesinde öğretmenimizdin bizim. Rabbim şehadetini kabul etsin, mekânını cennet kılsın güzel Müslüman. İnşaallah Rabbimin katında rızıklanıyorsundur şimdi şehadete yürüyen diğer kardeşlerimizle birlikte.
semi 11 yıl önce
Allah gani gani rahmet eylice kiymetli sehidimize sehidlerimize amin Yarabbelalemiin....
Hasan 11 yıl önce
Allah rahmet eylesin güzel kardeşim o güzel yüzündeki nurdan belliydi Rabbim katında mubarek bir makama ulaşacağın.inşAllah banada nasip olur.Ne mutlu sana Kerim kardeşimin dediği gibi
mustafa 11 yıl önce
Inne lillehi ve inne ileyhi raciun.Sehadet sana nasip oldu kardesim.Allah rahmet eylesin ,makami hayirli olsun seni unutmayacagiz.Bizler senin bu gittigin yolu actigin cigiri devam ettirecegiz.Geride kalanlara sabir ve metanet dileriz.
C 11 yıl önce
Allah şehadetini kabul buyursun. Şehid gibi yaşadı ve yaşadığı gibi şehid oldu.
FATİH YILDIRIM 11 yıl önce
Rabbim sana cennetini nasib buyursun çünkü sen hak davanda şehit oldun mekanın cennet olsun
A. Fazıl 11 yıl önce
Aziz Dostum, Güzel İnsan, Canım Kardeşim... Allah şehadetini kabul buyursun.. Gemideki son duanı Rabbim kabul etti.. Ne mutlu ki sen, Rabbine verdiği sözü tutanlardan oldun.. İnşaAllah bizler de sırada bekleyenlerden (ve sonra sıra gelenlerden) oluruz İnşa Allah... B,r mübarek beldede görüşmeyi nasip eder İnşaAllah ALLAHIM... (amin)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?