Gece yarısı yol ortasında canlı bebek-VİDEO

ABD'nin Teksas eyaletindeki San Antonio şehrinde otobüs şoförü gece saatlerinde yol ortasında 8 aylık canlı bir bebek gördü.

Gece yarısı yol ortasında canlı bebek-VİDEO

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

Otobüs şoförü gece karanlığında ilerlerken yol ortasında hareket eden birşey görünce çarpmaya metreler kala durmayı başardı.

ABD'nin Teksas eyaletindeki San Antonio şehrinde otobüs şoförü Mike Hubbard bir gece normal rotasında ilerlerken aniden yolun ortasında bir şeyin hareket ettiğini gördü, frene bastı ve son anda durdu. Hemen otobüsünden çıkan şoför gözlerine inanamadı, çünkü yolun ortasında bebek bezi ile oturan 8 aylık bir bebek öylece oturuyordu. Şoför bebeğin iyi olup olmadığını görmek için otobüsten indiğinde çocuğun babası ortaya çıktı ve bebeği aldığı gibi evine girdi. Otobüsün ön panelindeki kamera herşeyi kaydetti.

Otobüs şirketi olayı çocuk koruma servisine bildirdi. 1 yıl önce yaşanan bu olay sonrası sosyal hizmetler yetkilileri 8 aylık Destiny Flores isimli bebeğin ve kendinden büyük 2 kızkardeşinin velayetini anne babasından aldılar. Destiny'nin 25 yaşındaki annesi ve eşi şimdi üç kızlarının velayetini tekrar alabilmek için mücadele ediyorlar.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2010, 14:20
banner53
YORUM EKLE

banner39