Hawking: Uzaylılar var olabilir, temastan kaçının

Stephen Hawking, "Uzaylılar var olabilir, ama insanoğlu onlarla temastan kaçınmalı" dedi.

Hawking: Uzaylılar var olabilir, temastan kaçının

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

Günümüzün Enstein'ı sayılan İngiliz astrofizikçi Stephen Hawking, "Uzaylılar var olabilir, ama insanoğlu onlarla temastan kaçınmalı" dedi.

Günümüzün Enstein'ı sayılan İngiliz astrofizikçi Stephen Hawking, "Uzaylılar var olabilir, ama insanoğlu onlarla temastan kaçınmalı" dedi. Discovery Channel'de dün başlayan yeni bir programda konuşan Hawking, "Uzaylılar ziyaretimize gelirse, bu Kristof Kolomb'un Amerika'ya çıkmasından çok daha önemli sonuçlar doğurur" diye konuştu.

Böyle bir ziyaretin tehlikeli olabileceği uyarısında bulunan ünlü bilim adamı, "Evrimleşmiş uzaylılar, ulaşabildikleri gezegenleri ele geçirip oralarda koloniler kurmayı tasarlıyor olabilir" diye konuştu. Hawking, uzaylıların var olduğu kabul edilecekse, "onların neye benzediğini bilmenin" daha önemli olacağına işaret etti.

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), muhtemel uzaylılara barış mesajı vermek amacıyla 2 sene önce uzaya yayın yaparak Beatles grubunun "Across The Univers" şarkısını dinletmişti. Şarkı 2439 yılında Polaris bölgesine ulaşacak.

68 yaşındaki Hawking, kainat ve yerçekimi konularındaki çalışmalarıyla biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2010, 11:12
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadd
Sadd - 11 yıl Önce

Büyük aldatmaca... ;İzleyin ;

http://gelenler.blip.tv/file/2849429/

Hilal Aksu
Hilal Aksu - 11 yıl Önce

Biz de yedik! Anlayamadığım; tutup da astrofizikçi olan veya öyle tanıtılan (!) bir insan nasıl olur da hala bu tip varsayımsal masallara kendi inandığı gibi bu konuda böyle bir demeç verebilir. Hadi onu da geçtim NASA da çalışanları ayrıca aklım almıyor uzaya müzik dinletelim biz dostuz diyelim gibi saçmasapan bir yöntemi denemiş olamazlar,ama bizi de bu kadar salak yerine koyamazlar. Uzaylı diye birşey yoktur. Ancak insanlığın uyutulması bağlamındaki yeni stratejiler bu yönde.
Allahuekber!
Vesselam Veddua

Sadd
Sadd - 11 yıl Önce

Bu Video'yu arattırın görün iptrizmayı :

The Revival V2 : Part 3 Síhr At Takhyil

Mehmet Ozkan
Mehmet Ozkan - 11 yıl Önce

sayın hilal o kişinin kim olduğunu nasıl teoriler ortaya attığını bilmeden bilgisizce konuşmak sizi komik duruma düşürüyor. Artık şu dini de alet olarak kullanmayın. dinimiz mantık dini lütfen düşünün...

sevra
sevra - 11 yıl Önce

Hawking, bugün dünyanin en önemli fizikcilerindendir, cok zengindir ama vücudunda , ses dahil , beyninden baska hic bir fonksyonu calismamatadir. Ortaya attigi teori kesinlikle cok mantikli.Kuran da da uzaylilardan bahsediliyor ki,eger uzay ve evren konusunda bilgi sahibi degilseniz, bunlarin ortaya atilan basit iddialardan öte olduklarini tahmin edeilirsiniz. Tesekkürler

sevra
sevra - 11 yıl Önce

Ayrica lütfen facebook paylasimi koyar misiniz. Bunu koymak cok zor degil.

banner39