banner39

Hindistan'da seri katil alarmı

Hindistan'da bir seri katilin çocukları öldürdükten sonra taciz ettiğini ve sonra da yemeye kalkıştığını itiraf ettiği bildirildi.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
Hindistan'da seri katil alarmı
Hindistan'da geleneklerin tam tersine tarihin en korkunç seri cinayetlerinin ortaya çıkması ve zanlılardan birinin çocukları tecavüz ederek yemeye kalkıştığını itiraf etmesinin ardından, kurban sayısının 40'ı aşmasından endişe ediliyor.

Seri cinayetlerin 29 Aralıkta ortaya çıkması, 16'sı çocuklara ait 17 cesedin bulunmasından bu yana polis Yeni Delhi'nin banliyölerinde yeni insan kalıntıları
bulmaya devam ederken, Hindistan Merkezi Soruşturma Bürosu (CBI), aralarında bir kol ile bir çocuk bacağı parçasının da bulunduğu insan derisi ve kemikleriyle dolu iki torba daha ortaya çıkardı.

Yeni Delhi yakınındaki Noida'da daha önce polislerin on kadar insana ait kemiklerle dolu 40 kadar torba bulduklarını yazan Hindustan Times gazetesi, bir yetkiliye dayanarak, kurban sayısının 40'ı aşabileceğini bildirdi.
CBI, dün de kafatası ve kemik dolu başka torbaların bulunduğunu bildirdi.

Çoğu kız 16 çocuktan geriye kalanlar, varlıklı iş adamı Mohinder Singh'in malikanesinin bahçesinde bulunmuş, Singh ve aşçısı Surender Koli, 29 Aralıkta cinayetlerle olası ilgileri nedeniyle tutuklanmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?