banner39

İBB Kariyer Günleri başlıyor

İBB ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile organize edilen Kariyer Günleri başlıyor.

Arşiv 17.02.2010, 22:17 17.02.2010, 22:17
İBB Kariyer Günleri başlıyor


Dünya Bülteni/Sıdıka Dağlı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile organize edilen “Kariyer Günleri”nin 9. su başlıyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile ücretsiz organize edilen “Kariyer Günleri” eğitimleri programında gençler iş dünyasına hazırlanıyor.

Kariyer Günleri eğitimleri ile üniversite öğrencilerinin kendilerine vizyon kazandırması ve kariyerlerini nasıl yönlendireceklerini öğrenmeleri ve daha bilinçli tercih yapabilmelerini sağlayarak mezuniyet sonrası daha kolay ve hızlı bir şekilde iş bulmalarına destek olmak hedefleniyor.

Çağın gereği olan sürekli değişim ve gelişim göz önünde bulundurularak iş dünyasında önemli olan yetkinliklerin geliştirilmesine yönelik uzman akademisyenler tarafından verilecek olan eğitim programı hazırlandı.

“Kariyer Günleri” programında; Geleceğin Yönetimi ve Yönetici Anlayışı, Kişisel Stresle Başa Çıkma Yöntemleri, İletişim Stratejileri, Toplam Kalite Yönetimi, Zaman Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Girişimcilik, AB Hibe ve Burs Programları, Pazarlama Stratejileri, Erasmus Programları, İş yaşamından kesitler, Geleceğin Meslek Yönetimi, Hedef Belirleme Stratejileri, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Akademik Kariyer vb. konularda eğitim verilecek.

6 Mart - 27 Mart 2010 tarihleri arasında Cumartesi günleri gerçekleştirilecek olan eğitimlerin kayıtları başladı. Kontenjanın 275 kişi ile sınırlı olduğu 9. Kariyer Günleri’nde kayıt başvuruları, Gençlik ve Spor Müdürlüğüne (Eski Fatih Evlendirme Dairesi-Saraçhane) şahsen yapılıyor.

Devam mecburiyeti olan eğitim programını tamamlayan katılımcılara; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğü adına onaylanmış katılım belgesi verilecek.

Eğitim programına katılmak isteyen üniversite öğrencilerinin nüfus cüzdan fotokopilerini ve öğrenci kimlik fotokopilerini yanlarında bulundurmaları gerekmekiyor.
Kayıtları başlayan Kariyer Günleri eğitimi ile ilgili (212) 455 16 60 ve (212) 455 16 59 numaralı telefonlardan bilgi alınabiliyor.


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?