İlköğretim okulunda taciz: 3 tutuklama

İzmir'de bir ilköğretim okulunda cinsel taciz iddiasıyla gözaltına alınan beş öğrenciden üçü tutuklandı.

İlköğretim okulunda taciz: 3 tutuklama


İzmir'in Urla ilçesindeki bir ilköğretim okulunda beşinci sınıf öğrencisine cinsel tacizde bulundukları öne sürülen beş öğrenciden üçü tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Urla'daki bir ilköğretim okulunda beşinci sınıfta eğitim gören bir öğrenci, öğretmenlerine, yaşça büyük olan bazı öğrencilerin uzun süredir kendisine cinsel tacizde bulunup, görüntülerini cep telefonuna çektiğini söyledi.

 

Öğretmenlerin, polise haber vermesiyle başlatılan soruşturma kapsamında okulun sekizinci sınıfında okudukları öğrenilen beş öğrenci, polis tarafından gözaltına alındı.

 

Urla Adliyesine sevk edilen beş öğrenciden üçü tutuklandı.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2010, 04:08
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
andan deniz
andan deniz - 11 yıl Önce

Ahlaki eğitimin verilmediği, dini eğitimden uzak olan ve Allah'ın eğitime karıştırılmadığı bir eğitim yuvasında gerçi ben eğitim yuvası demiyorum. Medyadan da zaten bariz bir şekilde o mekanların eğitim yuvası olmadığı görülmektedir. Rab'lerine düşmanlık yapanların cezası bu aslında. Artık kafamızı ikielimizin arasına alıp düşünme vakti geldi ve geçiyor. Allah'ı tanımalı ve çocuklarımıza tanıtmalıyız ki bu çirkeflikten toplumumuzu kurtaralım. Kuranı açıp bakalım rabbimizin bize emrettiği eğitim nasıl olmalı. Allah hidayet versin!

banner39