banner39

İlköğretimde onaylı erotik hikayeler

İlkokul öğrencilerine dağıtılan hikaye kitaplarında erotik hikayeler yer alıyor.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
İlköğretimde onaylı erotik hikayeler

İlköğretim okullarının 3'üncü ve 4'üncü sınıflarında dağıtılan ’Paşa Kızı İle Köylü Çocuğu’ ve ’Uçan Küheylan’ hikáye kitaplarında; "Kahvecinin balmumu gibi vücudu var", "Bakire çıkmadı. Öteki de bakire çıkmadı", "Kız bakire değil, gerdeğe girdiler, öptü... öptü" gibi cümleler yer aldı.

Sakarya Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, kitapların birkaç okulda dağıtıldığını doğrulayarak, "Bu hikáyeler okullara tavsiye edilirken sıkı bir şekilde inceleniyor. Ama yine de araştıracağız" dedi.

NELER VAR

Aydede Dizisi'nde yer alan ’Paşa Kızı İle Köylü Çocuğu’ ve ’Uçan Küheylan’ adlı hikáye kitaplarında yer alan bazı bölümler şöyle:

Talim ve Terbiye onaylı erotik hikáyelerGece oldu. Hoca hanım ayrı bir odaya yattı. Banu ile Safa, altın ile gümüş şamdanları yakarak bir odada kuş tüyü yatağa yattılar. Banu, Safa’ya sarıldı. öptü... öptü... Sen de beni öp dedi. Safa da Banu’yu öptü ama Banu, ’Aaa bu kadın öpüşü değil, erkek öpüşü’ diye bağırdı. Bunun üzerine Safa bütün meseleyi Banu’ya anlattı.

Bu kahveci güzeli gerçekten müstesna bir delikanlı... Balmumundan dökülmüş gibi yumuşak ve biçimli vücudu var. Zengin adam kahveci güzelini yanına alıp konağa götürdü. Hemen cemaati çağırarak kızını kahveci güzeline nikáh etti. Şerbetler içildi. Herkes yerli yerine ayrıldı. Gelin hamınla kahveci güzeli o gece gerdeğe girdiler. Girdiler amma kahveci güzeli kızı kolları arasına alınca bir de ne görsün. Kız bakire değil. Sabah olur olmaz kahveci güzeli bu kızı boşadı. Aradan bir kaç zaman geçince bir zengin kız daha aldı. Baktı ki bu kız da bakire değil. Sözde kızdır. Sabah onu da boşadı.

Aman çoban, kuzum çoban. Kızını Allah’ın emriyle peygamberin kavliyle nikáh etmek istiyorum. Aman efendim bir çoban kızı size layık mıdır? Layıktır ben bu kızı kendime layık gördüm. Kahveci güzeli kızı kendisine nikáh etti. O gece gerdeğe girdiler. Fakat kahveci güzelinin bir çoban kızının aldığını işiten öteki zenginler el birliğiyle delikanlı aleyine bir ırz davası açmak istediler.

Kaynak: Hürriyet

banner53
Yorumlar (0)
26
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?