banner39

İnternet siteleri habersiz kapatılıyor

Şiir ve kitap tanıtımı yapan bir internet sitesi yargı kararıyla kapatılırken mahkemeye kimin verdiği hangi nedenle hangi mahkeme tarafından karar verildiği ise bilinmiyor.

Arşiv 18.04.2007, 15:15 18.04.2007, 19:40
İnternet siteleri habersiz kapatılıyor

Şiir ve kitap tanıtımı yapan “www.antoloji.com” adlı internet sitesi yöneticisi Cengiz Ekrem, sitelerinin mahkeme kararıyla kapatıldığını ancak kimin başvurusu, hangi nedenle hangi mahkeme tarafından böylesi bir kararın verildiğini ise bilmediklerini söyledi.

İnternet sitesi yöneticisi Cengiz Ekrem, sitelerinin kapatıldığını ancak kapatma kararını veren mahkeme ve gerekçesini hala bilmediklerini söyledi.
Cengiz Ekrem, yaptığı yazılı açıklamada, “internetin kültür ve sanat merkezi konumunda olan www.antoloji.com sitesi 17 Nisan 2007 günü akşam saatlerinde mahkeme kararıyla kapatıldı” dedi. Şiir ve kitap konularında yayın yaptıklarını belirten Ekrem, “Sitemizin kimin başvurusu ile hangi nedenle, hangi mahkeme tarafından kapatılmasına karar verildiğini şu anda bilmiyoruz. Bu konuda hiçbir merci tarafından biz herhangi bir bildirimde veya uyarıda bulunulmadığı gibi, sitenin kapatılması kararı dahi bize bildirilmemiştir” diye konuştu.
www.eksisozluk.com adlı internet sitesi de benzer bir biçimde 16 Nisan 2007’de kapatılmış, yöneticileri kendilerine herhangi bir bildirimde bulunulmadığından yakınmıştı.

ANKA


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?