banner39

İP Genel Sekreteri Senem'in evi aranıyor

40 kişilik bir ekibin evini 'bastığını' söyleyen Nusret Senem, kendisinin parti merkezinde beklediğini açıkladı.

Arşiv 25.03.2008, 19:01 25.03.2008, 19:01
İP Genel Sekreteri Senem'in evi aranıyor

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in Ergenekon kapsamında tutuklanmasının ardından İşçi Partisi Genel Sekreteri Nusret Senem'in evi de şu ana yaklaşık 40 kişilik bir ekip tarafından aranıyor.

İP Genel Sekreteri Senem, gazetecilere yaptığı açıklamada kendisinin İP Genel Merkezi'nde bulunduğunu belirtirken, "Biraz sonra Genel Merkeze gelerek beni de almalarını bekliyorum. Yaklaşık 40 kişilik bir ekip gelerek evi basmışlar ve aramaya başlamışlar. Avukatım Mehmet Cengiz de şu anda orada. Ben de avukatım ve yapılan şeyin tamamen hukuksuz olduğunu söylemek istiyorum. Kanunsuzluğun boyutları ayyuka çıktı" iddiasında bulundu.

Kaynak: ANKA

Yorumlar (1)
Taskın 15 yıl önce
Kamu görevlisi arkadaşlar...
Aşağıdaki uyarılarımı lütfen dikkate alınız'
1-İP yandaşlarının "nev'i şahsına münhasır" "dokunul(a)mazlıkları(!) nedeniyle -asla ve kat'a- haklarında hiç bir işlem yapılamayacağını sizlere kimse öğretmedi mi?
2-Ortaçağ Avrupasındaki zalim derebeyleri misali ,toprak ve üzerinde bulunan canlı cansız herşeyin mülkiyeti söz konusu şahıslara ait olduğundan(!), siz kim oluyorsunuz da bu şahıslarla ilgili kanuni takibat yapabiliyorsunuz.Bu ne cür'et!Siz kendinizi ne sanıyorsunuz.Perinçek ve yandaşları hakkında ne hakla böyle şeyle yapabiliyorsunuz???
3-Bu şahısların eylemlerinin konusu "suç" olsa bile ne hakla bunu soruşturuyorsunuz?

Yasaların ve hukuk kurallarının ,diğer zavallı faniler için uygulanması gerektiğini kimse sizlere öğretmedi mi?
Cık Cık Cık Ayıp oluyor ama....
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?