banner15

İslam'a hakaret toplantısına inceleme-VİDEO

Denizli Valiliği, İslam'a hakaret edilen konferans hakkında inceleme başlattı.

İslam'a hakaret toplantısına inceleme-VİDEO

 

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

İslam dini ve Ak Parti'ye oy veren Müslümanlar hakkında hakarete varan konuşmaların yapıldığı toplantıya inceleme başlatıldı.

Denizli Valiliği, İslam dini ve Hz. Muhammed (sav) hakkında yakışıksız sözler sarf edilen konferans hakkında inceleme başlattı. 

Denizli Tabip Odası'nın düzenlediği "Ilımlı İslam ve Bilim" adlı konferansta, kutsal değerlere hakarete varan konuşmalar yapılmıştı.

Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Taş, olayı üzüntüyle karşıladığını söyledi. Dr. Taş, "Gerçekten de yüce dinimiz ve Peygamberimiz hakkında bu tür açıklamalar, hem meslektaşlarımız hem sağlık çalışanlarımızı üzmüştür. Maalesef talihsiz bir olay. Tüm meslektaşlarımız ve sağlık çalışanları olayı tepkiyle karşılamıştır. Bu konu, valiliğimiz tarafından incelenmektedir." dedi.

 

  

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2010, 18:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Cenkiz
Hüseyin Cenkiz - 11 yıl Önce

Hakaret, rencide edici, inançlara saldırı içeren yorumların onaylanmadığını söylüyorsunuz, ama benim inançlarıma, peygamberime saldırıları yayınlıyorsunuz. Lanetliyorum

yasin
yasin - 11 yıl Önce

dinde zorlama yoktur, bir insanı zorla müslüman yapamassın, bu adamlarda ateist lik yolunu seçmişler o kadar, ama müslümanım deyipte ateist gibi yaşayanlar, hristiyan gibi haftalık ibadet edenler, tevhidi bilmeyip başkalarına sistemlere kulluk yapanlar; onlara ne demeli..!!??

ilkay baki
ilkay baki - 11 yıl Önce

Ya Rahman ,Ya rahim, Ya Kerim, İSLAM 'la ve MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ ile uğraşanları sana havale ediyoruz. Sen onların planlarını iptal eyle.Başlarına dola.Kalplerine sıkıntı ver. zillet ve rezillik ver. Hem bu dünyada hem ahirette. Bizim buna şahit olmamızı nasip ihsan eyle ya rabbi.Aminn

ilkay baki
ilkay baki - 11 yıl Önce

"Allah ve Resûlü’nü incitenlere Allah, dünyada ve âhirette lânet etmiş ve onlar için horlayıcı bir azâb hazırlamıştır buyurulmaktadır "
( Ahzâb sûresi - 57)

osman
osman - 11 yıl Önce

söz konusu olan bir konu varsa,islama hakaret edilmesidir! bir müslüman kalkibda vay ataistmis yok hiristiyanmis diye derd yanmiyorsa neden hiristiyan olan yada ataist olan hangi hakla kalkibda müslümana dil uzatir bunu anlamis degilim, hiristiyan dünyasinda herkes istedigine inana bilir diyorsa, ozaman biraksinlar islama gönül vermis kisiler rahat islamiyetini yasasinlar! islamiyetin göze batmasi dünyaca görüldügü biliniyor, hangi pisliklerin islamiyete mal edilmek istendiginide biliyoruz, ama bu cabalarinda dolayi, türkiyedeki islam karsiti olan makamlarda bir gün bunu anlayacaklar, ama kalan birtek sey kalacak o da hüsümetlerdir.

osman uyanık
osman uyanık - 11 yıl Önce

allah akıl fikir vermiş bizler cihattan vazgeçtiğimiz için onlar saldırıyorlar hoş şimdi ben cihad dediğim için birileri rahatsız olurlar, zannederler ki silah alıp sıkalım, cihadın en sonuncusu silahtır maalesef cemaatler cihadın anlamını değiştirdiler ve silah silah diye diye artık kimse cihadı anlaz bilmez düşünmez ve yapmaz oldu müslümanlar önce kendilerine çeki düzen verip sonra düşmana kızsınlar

banner39

banner50

banner47

banner48