banner39

İsrail Askerleri Filistinli Bir Kadını Öldürdü

Batı Şeria'da Filistinli bir kadın bugün İsrail askerleri tarafından vurularak öldürüldü. İsrail ordu sözcüsü yaptığı açıklamada, Filistinli kadının İsrail askerini bıçaklamasının ardından öldürüldüğünü ileri sürdü. Filistinli kadın Ramazanın ilk günü İs

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
İsrail Askerleri Filistinli Bir Kadını Öldürdü

Batı Şeria'nın kuzeyindeki bir kontrol noktasında Filistinli bir kadın bugün İsrail askerleri tarafından vurularak öldürüldü. Filistinli kadının İsrailli bir kadın askeri yüzünden bıçaklaması üzerine öldürüldüğü iddia edildi. İsrail ordu sözcüsü yaptığı açıklamada kadının Nablus'un güneyindeki Hawarah kontrol noktasında bıçakla İsrailli bir kadın askere saldırdığını ve yüzünü yaraladıktan sonra vurularak öldürüldüğünü belirtti. 
Sözcü "Filistinliyi kontrol altına alma girişimi sırasında bir başkasını daha bıçaklayabileceği düşüncesiyle askerler kadının bedeninin aşağı tarafına ateş açtı. Filistinli kadın yaralandı" şeklinde konuştu. Filistin ve İsrail güvenlik kaynakları bir Filistinli kadının ciddi şekilde yaralandığını ve olay yerindeki Kızılay merkezinde tedavi edildiğini fakat daha sonra öldüğünü belirtti. 
İsrailli kadın askerin hafif yaralandığı ve İsrail hastanesinden hemen taburcu edildiği bildirildi. Filistinli kadın Filistin'de Ramazan'ın ilk günü öldürüldü.

banner53
Yorumlar (0)
13
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?