banner39

İsrail askerleri neden korkuyor-VİDEO

İsrail'in işgalci yerleşim planıyla gerilen ortamda iki asker bilinmeyen bir nedenden korkuyor.

Arşiv 24.03.2010, 10:21 24.03.2010, 16:14
İsrail askerleri neden korkuyor-VİDEO

 Dünya Bülteni / Haber Merkezi
 
İsrail'in Kudüs'te yeni yerleşim alanları açma planı bölgeyi yeniden gergin bir ortama sürükledi. 
 
İşte bu görüntüler de söz konusu gergin ortamda çekildi. Kudüs'ün Müslüman bölgesinde sokakta dolaşan tepeden tırnağa silahlı iki israil askeriyle öyle korkuyor ki askerler arkasına bakmadan kaçıyor

Yorumlar (3)
Refik Er 13 yıl önce
Filistinli genç tam askerler geçerken yukarıda bir şeyi işaret ederek askerleri korkutuyor.. Filistinin yiğit insanları, tepeden tırnağa silahlı da olsa onların korkaklar olduğunu bildiği için tebessüm ediyorlar..

Allah sizlerin iyiliğini versin ey Filistinin yiğit gençleri.. İnşaAllah birgün onlara Selahuddini işaret edecek ve onları herşeyini bırakıp canını kurtarmaya çalışırken göreceksiniz... Biz de göreceğiz inşaallah......
Ibrahim Yılmaz 13 yıl önce
Ben de Filistinlilere hayranım. Hem de sadece yiğitçe direnişlerine olduğu kadar aynı zamanda bu mücadelelerini "ilmi cihad" düzeyinde de çok güzel yapabilmeleri.İslama yapılan terbiyesizliklere internet üzerinden ve akademik sahada da şahane mücadele ediyorlar.
bülent yılmaz 13 yıl önce
allah azze ve ceele'ye hamdolsunki müslümanların korkusunu kafirlerin kalplerine yerleştirdiğinden ötürü.. hadisi şeriftede buyurduğu gibi (allah rasulu muhammed s.a.v min ismini anıldığında onların kalplerine 40 günlük mesafeden korku salar )
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?