banner39

İsrail askerleri 'One Minute' deyip saldırmış-VİDEO

Gazze'ye insani yardım malzemesi götüren gemide yer alan Hakan Albayrak, askerlerin "One Minute" diyerek kendilerine saldırdığını söyledi.

Arşiv 03.06.2010, 15:37 03.06.2010, 16:00
İsrail askerleri 'One Minute' deyip saldırmış-VİDEO

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

İsrail askerlerinin gemilere saldırdığı sırada "One Minute" diyerek bağırdığını ve göndermede buludukları iddia edildi. Yeni Şafak gazetesi yazarı Hakan Albayrak, İsrail askerlerinin baskınını ve yaşadıklarını anlattı. 24 TV'ye röportaj veren Albayrak İsrail askerlerinin "one minute" diye bağırarak kendilerine saldırdığını kaydetti. İlk saldırıda plastik bombaları, ses ve gaz bombaları atmalarına rağmen İsrail askerlerini gemiye sokmadıklarını anlatan, Hakan Albayrak: “Geminin her tarafını tuttuk ama onlar bunu gurur meselesi yaptılar ve gerçek mermilerle taramaya başladılar. Çok sayıda arkadaşımız şehit olunca ve yaralanınca gemide beyaz bayrak çekilmek zorunda kalındı” dedi.

Teslim olma sürecinden sonra 15 saat süren bir gemi yolculuğu yaptıklarını belirten Albayrak, İsrail askerlerinin “one minnute” diye bağırarak yaralı sivillerin üzerine bastığını söyledi. Hakan Albayrak, İsrail askerlerinin büyük bir nefretle “one minute” diyerek kendilerine saldırmasına ilişkin olarak “İsraillilerin en büyük düşman olarak Türkiye’yi gördüğünü anladım” dedi.

 


 

banner53
Yorumlar (1)
semi 11 yıl önce
Allah razi olsun Hakan Albayrak in soyledigi gibi bu is hayirlarla basladi devam ediyor ve edecek...inshaAllah... Allah bizi sevsin biz O'nun yolundayiz...hamd wa sana Allah'a olsun .... :)
23
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?