İsrail bile böyle savunmadı-VİDEO

İsrailli bazı bakanlar bile saldırıyı kınarken, Türkiye'de emekli asker öyle yorumlarda bulundu duyanlar kulaklarına inanamadı.

İsrail bile böyle savunmadı-VİDEO

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

İsrail'in insani yardım gemilerine düzenlediği saldırının yankıları tüm dünyada devam ederken çeşitli ülkelerden sert tepkiler geldi. Bazı ülkeler durumu kesinlikle kabul edilemez olarak değerlendirdi. Türkiye'de ve birkaç Müslüman ülkede halk sokaklara döküldü. Hatta bazı İsrailli bakanlar bile saldırıyı kabul edilemez olarak değerlendirdi. Ancak Türkiye'de bir televizyon kanalına misafir olan Emekli Hakim Albay Sadi Çaci, İsrail'in yardım gemilerine saldırmasını öyle bir savundu ki duyanlar kulaklarına inanamadı. 

İşte o yorum: 


 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2010, 16:14
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Yıldırım
Fatih Yıldırım - 11 yıl Önce

Kim yaparsa yapsın eğerki birileri devlet dahi olsa insanları katlediyor, bomba yağdırıyor, ablukaya alıp dışarıdan herhangi bir şeyin yiyecek, giyecek v.b. alınmasını silah zoruyla engelliyorsa elbette ki Allah'a karşı Sorumluluğunun bilincinde olanlar başlarına gelebilecek herşeyi göze alıp o insanlara yardım götüreceklerdir. Velevki birileri çıkıp bu hak değildir dese bile. Sizin yapmanız gereken güçlüyü ama zorbayı mı savunmak yoksa mazlumu, ezilenleri mi savunmak. Bu tercih zaten Cennet mi, Cehennem mi tercihi gibidir.

HASAN EMRULLAH
HASAN EMRULLAH - 11 yıl Önce

Çok adaletli bir hakim mişşşş,İsraile gitsin muhakkak ki bölesi bir hakimi havada karada kapr.İsrail öldüürsün bu hukuki yönden israili aklasın.Tuzda koktu YA RABBİ TUZDA KOKTU zulüm arşa ulaşta medet...

emin kan
emin kan - 11 yıl Önce

Netanyahuya danismanlik yapmasi tavsiye edilir.Uzerinde her turlu silahin denendigi mazlum yasli,cocuk,kadin ,erkek vb insanlara ihtiyac duydugu ilac, insaat malzemesi, yiyecek,giyecek vb tasimak goturmek ancak bu derece suc organizasyonu olarak tanimlanabilirdi. Ben bu yorumu Israel yetkililerinden bile isitmedim.Pes dogrusu..

erdal e
erdal e - 11 yıl Önce

israili haklı gusteriyor
inanamıyorum
peki hakım bey israil daha onun kara sularına girmeden gemılere ateş açıyor
bu başlı başına bir suçtur
ve aslında savaşın çıkılmasına nedendir
buna ne diyeceksın hakım bey
diğerlerını saymıyalım
sadece bu madde özerınde duralım
hiç kimse hiç kımsenın alanına girmeden kımse kımseye mudahale edemez

banner39