banner39

İsrail İHH'yı terörist ilan etti!

Gazze ablukasını kırmak için yola çıkan filodaki insanları katleden İsrail İHH'ya yönelik propagandasını sürdürüyor.

Arşiv 17.06.2010, 13:24 17.06.2010, 13:35
İsrail İHH'yı terörist ilan etti!

 

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Tayyip Erdoğan "devlet terörü" uygulamakla suçladığı İsrail askeri operasyon düzenlediği, Gazze'ye yardım filosunu örgütleyen Uluslararası İnsani Yardım Örgütü İHH'yı "terörist örgütler" listesine aldı.

İsrail Radyosu'nun haberine göre Tel Aviv, Filistinli Hamas ve Lübnan'daki Şii Hizbullah örgütüyle birlikte İHH'yi de 'yakından izlenecek terör örgütleri'ne dahil etti.

İsrail Savunma Bakanlığı konuyla ilgili açıklama yapmadı. Ancak radyonun haberi de yalanlanmadı.

İsrail Radyosu, İHH'nin "terörü desteklediği ve Hamas'la yakın bağları olduğu" gerekçesiyle 'izlenecek terör örgütleri' listesine alındığını duyurdu.


 

banner53
Yorumlar (2)
mahmut öz 11 yıl önce
israil bunu hep yapıyor. terör örgütleri aracılığı ile oluşan bir yapı. yahudi lobisince tanınmak için kurdurduğu BM'yi tanımadığını ilan etti. kaçak güreş tabiatı gereği. söyletiyor, fırsat bulursa uyguluyor, tepkilere göre kıvırma fırsatı bulabiliyor. korkaklardan beklenmedik bir tavır değil. biz ne yapıyoruz? asıl biz... semtimizi istila etmişken israil; evimize, cebimize, ağzımıza, tenimize, zihnimize ve gönlümüze mukayyet miyiz? azimli miyiz onu sokmamaya? boykotçuyu boykota ne oranda ne zaman başlayacağız? göya gevşetiyormuş ablukayı... Türkiyeyi'de boykot ediyorlarmış israilliler. biz daha başlayamadık ama...
yüksel oduncu yıldız 11 yıl önce
Orada terorist kimmiş görürsün terör devleti. nerde sende bunu anlıycak akıl.
29
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?