banner39

banner35

İstanbul Liseler Arası Paintball turnuvası

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, iki ayrı kategoride 1.İstanbul Paintball Turnuvası düzenliyor.

Arşiv 08.04.2010, 23:48 08.04.2010, 23:48
İstanbul Liseler Arası Paintball turnuvası


Dünya Bülteni / Zehra Gülle

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenler ve lise öğrencileri olmak üzere iki ayrı kategoride 1.İstanbul Paintball Turnuvası düzenliyor.

İstanbul`un 39 ilçesinde toplam 849 lisenin katılacağı Paintball Turnuvası,  İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü,  Kitap Yayıncılık ve Akay Paintball işbirliği ile 26 Nisan- 6 Haziran 2010 tarihleri arasında düzenlenecek.

Bir strateji oyunu olan Paintball  sayesinde öğrencilerde takım ruhu oluşturarak başarıya ulaşmaları, özveri ve paylaşım duygularıyla yeni dostlukların kurulması amaçlanıyor. Ayrıca Paintball turnuvasının yoğun sınav temposu içinde bulunan öğrencilerin ve öğretmenlerin eğlenerek daha iyi motive olmalarını sağlayacağı belirtiliyor.

Öğretmen ve lise öğrencileri arası iki ayrı kategoride düzenlenecek olan 1.İstanbul Paintball Turnuvası’na başvurular 5-16 Nisan 2010 tarihleri arasında yapılabilecek. Turnuvaya katılım ücretsiz olup başvuru yapmak için www.istanbulpaintballturnuva.com web sayfasındaki başvurular bölümünde bulunan katılım formunu doldurmak ve istanbulpaintballturnuva@gmail.com adresine e-mail olarak yollamanız yeterli olacak.

Turnuvada dereceye giren takımlara ise çeşitli ödüller verilecek. Bunun yanı sıra turnuvada 1. 2. ve 3. olan takımların okul kütüphanelerine 2.000 TL değerinde kitap, turnuvaya katılan bütün öğretmen ve öğrencilere çeşitli kitaplar ve Genç Gelişim Dergisi hediye edilecektir.

Turnuvada dereceye girenlere verilecek ödüller ise şöyle:
Birincilik ödülü
10 Adet dizüstü bilgisayar, 10 Adet kitap seti (40 kitap), 1 Yıllık Yabancı Dil Eğitimi (Öğretmenler için dalgıçlık kursu seçeneği), Sisimo Hafıza Seti.

İkincilik ödülü
10 Cep Telefonu, 10 Adet kitap seti (40 kitap), 1 Yıllık Yabancı Dil Eğitimi (Öğretmenler için dalgıçlık kursu seçeneği), Sisimo Hafıza Seti

Üçüncülük ödülü
10 Mp3 Player, 10 Adet kitap seti (40 kitap), 1 Yıllık Yabancı Dil Eğitimi (Öğretmenler için dalgıçlık kursu seçeneği), Sisimo Hafıza Seti


 

Yorumlar (0)
28
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?