banner15

İstanbul'a şiddetli poyraz uyarısı

istanbul'da bugü başlayan kar yağışına gece saatlerinde şiddetli bir fırtınanın ekleneceği öğrenildi.

İstanbul'a şiddetli poyraz uyarısı

 

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

İstanbul, bu gece saatteki hızı 70-80 kilometreyi bulan poyraz fırtınası ile kuvvetli kar yağışının etkisi altına girecek. 

İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, kentte bu akşam saatteki hızı 70-80 kilometreyi bulan poyraz fırtınasıyla birlikte kuvvetli kar yağışı etkili olacak. Poyraz fırtınası yarın etkisini yitirecek. Hava sıcaklığı bu gece eksi 1 dereceye düşecek.

İstanbul'da yarın beklenen en yüksek sıcaklık 3 derece olacak ve aralıklı kar yağışı Anadolu yakasında daha yoğun olmak üzere devam edecek.

Perşembe günü hava sıcaklığı gündüz 6, gece eksi 1 derece olacak. Parçalı bulutlu havanın etkili olacağı kentte, yağışlar gündüz ara ara devam edecek, akşam saatlerinde hafif kar yağışı başlayacak. Çarşamba ve perşembe günleri, sabah saatlerinde don ve buzlanma görülecek.

Cuma günü, hava sıcaklığı gündüz 2 derece hissedilecek ve sabah saatlerinde hafif kar yağışı etkili olacak. Günün ilerleyen saatlerinde ise İstanbul parçalı bulutlu bir havanın etkisi altına girecek. Hafta sonuna kadar hava sıcaklığı, mevsim normalleri altında olacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2010, 17:13
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48