İşte gerçek boynuzlu adam!

Salih bin Talib Salih El-Cüneydi'nin başında iki gerçek boynuz var.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
İşte gerçek boynuzlu adam!

Dünya Bülteni Haber Merkezi

 

Yemen'de yaşayan Salih bin Talib Salih El-Cüneydi'nin normal insanlardan bir farkı var: Başındaki boynuzlar…

 

100 yaşını aşmasına rağmen sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürmeye devam eden Salih El-Cüneydi, bir gün rüyasında boynuzu çıktığını görür. Daha sonra gerçekten de başının sağ tarafında boynuz çıkar. Bir müddet sonra sol tarafta da aynı boynuzdan çıkar.

 

Salih El-Cüneydi'yi bir çok doktor ve hastane muayene etmesine rağmen hiçbir hastalık tespit edilemez ve boynuzun neden çıktığı anlaşılamaz.

 

Önceleri boynuzdan oldukça rahatsız olan Salih dede, daha sonra bu duruma alışmış. Bir ara boynuzlardan birinin kırıldığını fakat yeniden büyüdüğünü söylüyor.

 

 

Not:

 

Kesinlike fotomontaj değil!..

 

Dünya Bülteni sitesinde yayımlanan "İşte gerçek boynuzlu adam!" haberi üzerine bazı okuyucular tarafından yapılan "fotomontaj" suçlaması kesinlikle doğru değildir.

 

Doğru ve objektif haber ilkesiyle yola çıkan Dünya Bülteni'nin fotomontaj türü oyunlara kesinlikle ihtiyacı yoktur.

 

Söz konusu haber, Yemen ulusal kanalında defalarca gösterilmiştir. Herhalde televizyon kanalında gösterilen canlı röportajda da fotomontaj yapıldığı iddia edilemez. Arap medyasını takip etmeyenlerin bunu bilmemesi gayet normaldir. Fakat ilginç olan, insanların bilmedikleri şeyi yok saymalarıdır.

 

Bu vesileyle, Dünya Bülteni okuyucularına ve Dünya Bülteni'ni kaynak alan haber sitelerine şunu belirtmek isteriz: Bize güvenmeye devam edin…

 

Dünya Bülteni

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?