Kaçın Baykal dönüyor!

Cafcaf son sayısında tehlikenin devam ettiğine dikkat çekercesine manşetine "Varan 2" ibaresini koymuş...

Kaçın Baykal dönüyor!
 
Dünya Bülteni/ Haber Merkezi
 
Dergi tehlikenin devam ettiğine dikkat çekercesine manşetine “Varan 2” ibaresini koydu. Kapakta ise korkudan çıldırmış bir vatandaş “Kaçııııın! Baykal dönüyoooor!!!” diye koşarak uzaklaştığını sanıyor.
 
ÜLKE GÜNDEMİNDEN VE ETKİLERİNDEN NE KADAR KAÇABİLİR İNSAN?
 
Bu sorunun cevabını ise CafCaf ekibi Gündem sayfasında vermiş. CafCaf’ın gündeminde son yaşanan skandal sonrasında şaşkınlığını gizleyemeyen hükümet, bahaneleri bitmeyen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, medyanın tutumu, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın yaşananları engellerken olası argümanı, vekilini seçen vatandaşın yanı sıra Yunanistan’ın içinde bulunduğu mali kriz, eski Genelkurmay Başkanı’nın sanat ticareti, eski siyasetin temsilcisi Süleyman Demirel ve ismi değişse de neyin uzantısı olduğu her daim ayan beyan ortada olan BDP’nin tutumları ve en önemlisi İHH Batı Şeria Temsilcisi İzzet Şahin’in İsrail hükümetince tutukluluğu konu edilmiş.
 
HAMZA DA DÖNDÜ
 
Derginin iç sayfaları güldürmeye devam ediyor. Dikkati çeken ise geçtiğimiz sayılarda “Hamza” köşesinin sona erdirilmesi okurların karşı konulmaz istekleri neticesinde vazgeçilmiş. Deniz Baykal’ın istifa’dan istifa etmesi gibi olmasa da Hamza geçen sayıda şöyle bir görünmemiş; meğer artık tam oalrak devam ediyormuş. Arka kapağın içinde ise yine geçen sayıda merhaba diyen Nazım Taşan’ın “Dublör” köşesi tüm canlılığını koruyor. Arka kapakta ise okurları tarafından koleksyonu yapılan “Kılavız” sayfası yine toplumumuzdaki yanlış tutum ve örnekleri sergilemiş durumda. Bu defa konu ise "Hoca"lar.
 

VE CAFCAF'IN SON SAYISINDAN BAZI KARELER

 

cafcaf1.20100515182106.jpg

 

cafcaf2.20100515182123.jpg

 

cafcaf4.20100515182145.jpg

 

cafcaf3.20100515182205.jpg

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2010, 13:54
banner53
YORUM EKLE

banner39