banner39

Kadirov'dan İsrail'e İHH istihbaratı!

Rus destekli Çeçen hükümetinin lideri Kadirov'un İHH hakkında İsrail'e istibari bilgileri verdiği iddia edildi.

Arşiv 14.06.2010, 13:25 17.06.2010, 00:32
Kadirov'dan İsrail'e İHH istihbaratı!

 

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Rusya'nın desteklediği Çeçenistan Başkanı Ramazan Kadirov'un İsrailli yetkililere İHH hakkında geniş raporlar düzenleyip gönderdiği bildirildi.

İsrailli sağcıların sitesi Arutz Sheva'nın Indiana Üniversitesi Tarih Kürsüsü hocalarından  Dr. Dmitry Shlapentokh'a dayandırdığı habere göre İsrail'i ziyaret edip İHH hakkında istihbari bilgilerin paylaşıldığını kaydetti.

Kadirov'un Çeçenistan'daki direnişçilere İHH'nın ayni ve nakdi gönderdiğini iddia ettiğini, kendilerinin de ülkeye gelen İHH yardımlarını kabul etmediğini söylediği kaydedildi.

Sitede İHH'nın İsrail ve Çeçen hükümetlerinin ortak düşmanı ilan edilmesi gerektiği ileri sürülürken iki hükümetin İHH'ya karşı ortak tavır geliştirecekleri de belirtildi.

 

banner53
Yorumlar (2)
kemal 11 yıl önce
Kendi insanına ihanet eden hainden İHH ya veya Türkiye ye ihanet etmesi normal. Kınamaya veya kızmaya bile luzum yok. Hain daima haindir.
İlhan CAN 11 yıl önce
İHH insan Hak ve Hürriyetlerini savunan bir dernektir.Nerede zulüm- nerede haksızlık varsa orada faaliyet göstermesi gerekir.Unutmayalım ki insan hak ve hürriyeti herkese lazım.Bugün haksızlık yapanlar, yarın haksızlığa uğrayabilirler.Onun için bu gibi kuruluşların desteklenerek geliştirilmesi gerekir.Batılıların deklare ederek yayınladıkları ama haksızlığa uğrayan onlara göre -öteki- olunca sustukları -İnsan Hakları Bildirgesi-ni uygulamaya çalışan bütün kuruluşların gelişip büyümesi temennisiyle...
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?