Kamer Genç, Kılıçdaroğlu'dan teklif bekliyor

Kamer Genç, Kemal Kılıçdaroğlu'ndan davet alması halinde partiye katılacağını açıkladı.

Kamer Genç, Kılıçdaroğlu'dan teklif bekliyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç, CHP Genel Başkanlığı’na aday olan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan davet alması halinde partiye katılacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi halinde Tunceli’den parti genel başkanı olmasından memnuniyet duyacağını ifade eden Genç, Hürriyet’e şunları söyledi: “İkimiz de Tunceli’nin Nazimiye İlçesi’ndeniz. Kendisi de takdir ettiğim, sevdiğim bir politikacı. CHP’ye davet edilmem halinde katılmaktan da kıvanç duyarım. Tunceli için daha çok çalışırız. Adaylığını Tunceli’de bulunduğum sırada öğrendik. Hem bu durumdan Tunceli de çok memnun, CHP’ye geçmem için onlardan da öneri geldi.”

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2010, 09:53
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
ceyhan miçooğulları
ceyhan miçooğulları - 11 yıl Önce

sayın kamer genç chp katılmanız durumunda chp'nin tapan yapacağından eminim ve sizi chp'de görmek bizi onurlandıracagı ğibi iyi bir siyaset adamısınız ve bunada eminim sizin chp'ye katılmanızla birlikte büyük bir oy potansiyeli çizeceginize ve türkiyenin sizin gibi bir siyasetçiye ihtiyacı olduguna eminim umarım chp'le birlikte yürümenizi ve onları desteklemenizi saygılaımla arz ederim...

banner39