banner39

Kamer Genç, koşuda başını ağaca vurmuş

Beyin kanaması geçirerek ameliyat olan CHP'li Kamer Genç'in, koşuda başını ağaca vurduğu belirtildi.

Arşiv 11.06.2010, 21:38 12.06.2010, 10:10
Kamer Genç, koşuda başını ağaca vurmuş


Dünya Bülteni / Haber Merkezi

 
CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in sağlık durumunun iyi olduğunu ve gelecek hafta çarşamba ya da perşembe günü taburcu edileceğini bildirdi.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Hakkı Suha Okay ile bazı partili milletvekilleri, geçirdiği kafa travması sonrası İbni Sina Hastanesinde ameliyat edilen Genç'i ziyaret etti.

Koç, çıkışta gazetecilerin sorusu üzerine, Genç'in yaklaşık 2 ay önce koşu sırasında başını ağaç dalına çarparak, travma geçirdiğini anlattı.

Baş ağrısı nedeniyle bugün hastaneye gelen Genç'in tomografi sonucu beyin zarı ile kafa tası kemiği arasında kan birikmesi oluştuğunun belirlendiğini ifade eden Koç, Genç'in bunun üzerine acilen operasyona alındığını belirtti.

Biriken kanın boşaltılmasından sonra yeni kanama olmadığını, bunun kontrolünün yapıldığını kaydeden Koç, "Şu anda sağlık durumu iyi. Herhangi bir yaşam tehlikesi söz konusu değil. Yani kaldığı yerden çalışmalarına devam edecek" diye konuştu.

Genç'in sevenlerine iyi olduğu haberini vermekten mutluluk duyduğunu dile getiren Koç, Genç'in herkese selam söylediğini bildirdi.

Koç, "Telefonla rahatsız edilmemesi için bütün sevenlerine, ben onun aracılığıyla mesaj veriyorum. Bir kere daha söylüyorum. Sayın Kamer Genç son derece sağlıklı, iyi. Çarşamba ya da perşembe günü taburcu edilecek konumda" 
 
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?