banner39

Kayseri'deki saldırgan hasta çıktı

Bakan Yıldız'a saldırdığı için tutuklanan boksör öğretmenin sinir hastası olduğu ortaya çıktı.

Arşiv 20.04.2010, 17:13 21.04.2010, 07:22
Kayseri'deki saldırgan hasta çıktı


Bakan Taner Yıldız'a yumruklu saldırıda bulunan öğretmen Şahin Ş.'nin annesi Ayşe Öz, oğlum sinirlendiği zaman ara sıra sakinleştirici ilaç kullandığını açıkladı. Ailesi, eşi ve çocukları perişan olan Şahin Ş. tutuklandı. Kayseri'deki şehit cenazesine katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a yumruklu saldırıda bulunan Şahin Ş'nin annesi Ayşe Öz, ''Oğlum sinirlendiği zaman ara sıra sakinleştirici ilaç kullanıyordu'' dedi. 

Kayseri Adliyesi önüne gelerek oğlunu görebilmeyi umut eden ve gözyaşları döken anne Ayşe Öz, gazetecilerin sorularını yanıtlarken mikrofonlara konuşmak istemedi.

Kameralar olmaksızın açıklama yapan Öz, ''38 yıl önce oğlum Şahin'e 8 aylık hamileyken eşim inşaat işçisi Sarı Ş'yi, elektrik çarpması sonucu kaybettik. Oğlum babasını hiç görmedi'' dedi. Öz, eşinin ölümünden sonra dünyaya getirdiği oğlu Şahin ile birlikte annesinin evine yerleştiklerini anlattı.

Ayşe Öz, daha sonra yeniden evlendiğini ve annesinin evinden ayrıldığını belirtti.

Şahin Ş'nin, 3 ve 10 yaşlarında 2 oğlu olduğunu belirten Ayşe Öz, ''Oğlum sinirlendiği zaman ara sıra sakinleştirici ilaç kullanıyordu'' diye konuştu.

Saldırganın teyzesi Şengül Coşkun da, böyle bir olay meydana geldiği için büyük bir üzüntü duyduklarını belirterek, ''Keşke böyle bir şey olmasaydı. Ailesi, eşi ve çocukları da olayı duyunca adeta yıkıldılar. Keşke bu olay hiç yaşanmasaydı. Çok üzüldük'' dedi.

 Şahin Ş. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kaynak: AA
 

banner53
Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?