Kılıçdaoğlu'nun kravatı Pierre Cardin çıktı-FOTO

Kılıçdaroğlu'nun Anayasa Mahkemesi'ne iptal başvurusu yaparken Fransız Pierre Cardin marka kravat taktığı ortaya çıktı.

Kılıçdaoğlu'nun kravatı Pierre Cardin çıktı-FOTO

 

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kurultay'dan önce Anayasa Mahkemesi'ne iptal başvurusu yaparken Fransız Pierre Cardin marka kravat taktığı ortaya çıktı. 

Kurultayda Ecevit görüntüsü vermeye çalışan ancak giydiği İtalyan marka Etro marka gömleğin 495 TL olduğu ortaya çıkınca kurultaya özel olduğunu söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kurultay'dan önce de marka takıldığı ortaya çıktı.Kemal Kılıçdaroğlu'nun Anayasa Mahkemesi’ne referandum iptal başvurusu yapmak için gittiği sırada taktığı kravatın da Pierre Cardin olduğu ortaya çıktı. Bu kravatlarında fiyatı 100 lirayı bulabiliyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bunun da Anayasa Mahkemesi'ne özel olduğu yolunda açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.

Gömlek fiyatı ile söylemleri arasındaki tezatı yok etmek isteyen Kılıçdaroğlu açıklamasını şu şekilde sürdürmüştü:

Ben siyasete adım attığım zaman halka her alanda doğruları söyleyeceğimi söyledim. Kurultaydan bir gün önce arkadaşlarla beraber gittik önce tıraş olduk. Sonra dedik ki spor gömlekle, spor kıyafetle çıkalım. Dolayısıyla gittik bir mağazadan alışveriş yaptık, ayakkabı, spor takım aldık. Gömlek için de oradaki arkadaşlar dediler ki bu takımın altına hangi gömlek giyilir dendi ve bu tercihi yaptılar. Ben de o gömleği aldım. Markasını da bugün gazetelerden öğrendim. Dolayısıyla bir marka tutkunluğum yok. İlk kez bu markada bir gömleğim olmuş oldu. Ben, ’şunun fiyatı şudur’ diye bunun pazarlığını yapma içerisine girmem.


Kaynak: Habertaraf

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2010, 14:06
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz
deniz - 11 yıl Önce

ne olmuş pierre cardin se istediğini giyer yiğidim

kadir
kadir - 10 yıl Önce

Arkadaş anlamadım ki ben küçük bi bakkal işletiyorum bende pierre cardin den giyiniyorum. adam koskoca parti başkanı neolmus yani. buda haber yapılmazki.

banner39