Kılıçdaroğlu'ndan Baykal'a cevap

Kılıçdaroğlu, Baykal'ın eleştirileri ile ilgili olarak 'Baykal'ın eleştirileri başımızın üstüne' dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Baykal'a cevap

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

Deniz Baykal'ın iddialarına cevap veren Kılıçdaroğlu, Baykal'ın eleştirileri ile ilgili olarak 'Baykal'ın eleştirileri başımızın üstüne' derken, Baykal'dan habersiz aday olduğu iddialarını ise kabul etmedi. 

CHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan İstanbul Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, "Sayın Baykal, genel başkanımızdır, eleştirisi de hoşgörüsü de başımızın üstünde, kendisine saygı duyarız. Onun eleştirileri, bizim bundan sonraki yaşamımızda hata yapmamamız için önemli verilerdir" dedi. 

Kılıçdaroğlu, Baykal'ın "adaylığı benden gizlendi" çıkışıyla ilgili olarak ise "Sayın Genel Başkanımız, MYK içindeki tartışmaları aktarmış, öyle anlaşılıyor. Daha önce yapılan görüşmeler, o görüşmelerden varılan sonuçlar, Sayın Özyürek'in yaptığı açıklamalar... Yani baştan bu yana oluşan süreci galiba Sayın Baykal eleştirmiş. Genel Başkanımızdır, eleştirisi de hoşgörüsü de başımızın üstünde, kendisine saygı duyarız. Onun eleştirileri, bizim bundan sonraki yaşamımızda hata yapmamamız için önemli verilerdir. Öyle görü yorum" şeklinde cevap verdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2010, 11:52
banner53
YORUM EKLE

banner39