Kılıçdaroğlu'nun gömleği 495 lira!

Halkçı sloganıyla yola çıkan CHP'nin yeni lideri kurultayda 495 TL'ye satılan İtalyan Etro marka gömlek giymiş.

Kılıçdaroğlu'nun gömleği 495 lira!

CHP'nin 33'üncü Olağan Kurultayı'nda delegelerin oylarının tamamını alarak "Halkçı Kemal" sloganları altında Genel Başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk 'falso'su internetin sosyal paylaşım platformu Twitter'da ortaya çıktı. Kurultaya neden kravatsız geldiğine yönelik sorulara, "Kendimi böyle daha halka yakın hissediyorum" diye yanıt veren CHP'nin yeni liderinin partililerin karşısına 495 TL'ye satılan Etro marka İtalyan gömlekle çıktığı sanal alemdekilerin gözünden kaçmadı.

Milano merkezli ünlü İtalyan markasının Türkiye'de sadece seçkin mağazalarda satıldığına dikkat çeken kullanıcılar, "Halkçı Kemal gitti, yerine Etro Kemal geldi" diye CHP liderini eleştirdi. Sabah başlayan tartışma akşam saatlerine kadar devam etti. Gömlekle ilgili 1000'e yakın mesaj gönderildi. Türk basının ünlü kalemleri de twitter'daki tartışmaya dahil oldu.

Kaynak: Vatan

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2010, 12:25
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 11 yıl Önce

haber yazanlar, halktan biriyim dedi diye doğan görünümlü şahine binse aferim mi diyeceksiniz... Halktan biriyim dediyse, komünistim demedi ya!!!

caner
caner - 11 yıl Önce

yazık iş aştan bahsedenler nerdeyse asgari ücret fiyatına gömlek giyiyorlar bu fiyata gömlek giyen milletin derdinden anlamaz ancak kürsüden konuşur

mahmut
mahmut - 11 yıl Önce

biz müslümanlar çok garibiz. niye birazda kendimizi eleştirmiyoruz. tamam kılıçdaroğlu giymiş 450 lik gömleği ancak tayyibin giymesi veya Abdullah gülün veya onların hanımlarının giymesi doğrumu?! yahutta akp nin 3 5 kuruş vererek halkı seven olduğunumu düşünüyoruz(!) lütfen kendimize gelelim ve iktidarda olanı hedef seçelim. adamlar islam adına baştaysa yargılanmaları gereken önce onlardır. gariban halk anadoluda kıt kanaat asgari ücretle asgari bir kalitede yaşıyorsa hiç islami (!) iktidar olmasın. en azından zulum yapanlar zalimdir zaten deriz. ama bu gün maalesef oruç tutup namaz kılanlar zalim.ha bu arada kimse kılıçdaroğlunu savunduğumu sanmasın.ben tayyibin tırnağını kılıçdaroğlu gibi bin tamesine değişmem.benim için her müslüman azizdir! ancak artık sosyal politikalara önem verilsin!

banner39