Koru'ya göre CHP'nin başına Aydın Doğan'ın kızı gelecek

Fehmi Koru, Deniz Baykal'dan boşalan CHP Genel Başkanlığı'na Arzuhan Doğan'ın geçeceği iddia edildi.

Koru'ya göre CHP'nin başına Aydın Doğan'ın kızı gelecek


Siyasetin merkezi Ankara'da Deniz Baykal sonrası CHP'de 'şimdi ne olacak?' tartışması tüm hızıyla sürerken genel başkanlığı değişik isimler de zikredilmeye başlandı.

Deniz Baykal'ın genel başkanlıktan istifa etmesi üzerine CHP'nin başına kimin geçeceği sorusuna en çarpıcı isim Fehmi Koru'dan geldi.

Kanal 7 Haber Saati'nde Erhan Çelik'e CHP'de Baykal'ın istifası sonrası yaşananları yorumlayan Fehim Koru, genel başkanlık için sürpriz bir ismi ortaya attı.

Koru, Aydın Doğan'ın kızı ve TÜSİAD'ın eski başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın CHP'nin genel başkanlık koltuğuna oturmasının sürpriz olmayacağını söyledi..

'CHP kadın seçmenini kaybetmemek için ve politikaya ilgi duyduğu bilinen bir olduğu için hem de Baykal'ın istifa ettiren süreçte bir yayın grupu ve çok önemli bir grubun patronlarından olan Arzuhan Doğan Yalçındağ sanki olabilirmiş gibi bana geliyor' diyen Haber Saati yorumcusu Koru, neden Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın ismini verdiğini de sürecin öncesi ve sonrasında yaşanan olaylara bağlayarak verdi.

Kaynak: Haber7


 

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2010, 07:28
banner53
YORUM EKLE

banner39