banner39

Kurbağalıdere'ye düşen işçi hâlâ bulunamadı

İstanbul Kadıköy'deki Kurbağalı dereye düşen belediye işçisinin cesedine hala ulaşılamadı.

Arşiv 08.06.2010, 19:00 08.06.2010, 19:00
Kurbağalıdere'ye düşen işçi hâlâ bulunamadı

Kurbağalıdere'ye düşen Ataşehir Belediyesinin temizlik işlerini yürüten firmanın işçisi hâlâ bulunamadı. Kurbağalıdere'nin taşması sonucu çalışmalara katıldığı sırada suya düşerek kaybolan Mevlüt Macit'in (45) bulunması amacıyla Yoğurtçu Parkı'nın yanındaki köprünün altında dere içinde set oluşturuldu. Önce itfaiyeye ait bot, ardından da İstanbul Emniyet Müdürlüğü Deniz Şube Müdürlüğünden gelen 2 dalgıç polis ile derede yapılan aramalarda evli ve 3 çocuk babası Macit'e ulaşılamadı.

Yoğurtçu Parkı'nda arama çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, "Sağanaktan dolayı dere yataklarında hasar oluştu. Belediye olarak dün akşam itibarıyla dere yataklarında önlem aldık. Örnek Mahallesi üzerindeki köprüyü de kapattık. Mevlüt Macit köprü üzerinde vatandaşları ikaz ediyordu. Sonra kendisi düştü" diye konuştu.

Kaynak: Ajanslar

Yorumlar (1)
kemal dinç 12 yıl önce
bari yalan söylemeyin ne biçim insan sınız o yağmurda patlayan kanalizasyon nu temizletmek için adamı o raya yolayın sonra dıyın uyarıyodu vizdanın nasıl elverıyoda yalan konusuyosunuz ......
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?